Zespół muzyczny musi dbać o jakość instrumentów

Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej niesamowitym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek niesamowite w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie tylko o samodzielną muzykę, lecz też oraz o otoczenie artystów, tak aby wszystko przykuwało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A staje się tak przede wszystkim dlatego, że muzycy dokładają naprawdę wielkich sił do tego, żeby jak najmocniej zachwycić własnych fanów.

Studio nagrań
Opracowanie: TheMM
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Głośniki to podstawa Kiedy chcemy zakupić dla siebie spore głośniki, takie które spowodują, że odsłuchiwanie muzyki okaże się całkowicie nieznanym doświadczeniem, to z pewnością należy się namyślić nad tym, czy pragniemy na przykład JBL JRX 125 (). Zalecane przez wielu ludzi, czarne, nie rzucające się w oczy, czy być może wolimy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P. Wybierając głośniki musimy pamiętać o rozmiarach naszego pokoju, jeśli będą one posiadały zbyt dużą moc, to ma szanse się okazać, iż dźwięk, który będziemy słyszeli będzie też zmieniony, a co się z tym łączy, nie będzie on brzmiał tak cudownie jak byśmy sobie tego życzyli.

Scena musi żyć To co dzieje się na scenie podczas koncertu jest niesamowicie istotne, bo w dużej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert oraz świetną atmosferę, czy cały czas będziemy się rozglądać po sali mając wrażenie, iż nie potrafimy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co skupia wtenczas nasze spojrzenie to American DJ TRI GEM LE (tu znajdziesz), a więc lampy, dzięki którym są puszczane efekty świetlne. Raz jest oświetlony wokalista, raz lampy płyną po tłumie, co chwilę odmieniając własne barwy. Co niesamowite to z pewnością fakt, że w powiązaniu z kolejnymi możliwościami, jak choćby zamglenie, daje to świetny efekt.

Kliknij w link i przenieś się na stronę autora (http://swiateventow.com/pl/promocje/). Tam wyszukasz dużo rzetelnych treści na opracowany tutaj interesujący temat.

A jak to się staje, że na płytach ciągle jest taki piękny dźwięk, iż słyszymy wokalistę, ale nic z tego co dzieje się wokół niego? To zasługa takich urządzeń jak T. Bone SC300, więc mikrofonu studyjnego, który jest właściwie zaprojektowany i który łapie tylko to, co łapać ma.

To wcale nie jest aż takie łatwe Bycie muzykiem w ogóle nie jest taką łatwą rzeczą, gdyż musimy pamiętać nie tylko o samej muzyce oraz tekstach, lecz także oraz o pozostałej oprawie, tak żeby wszystko brzmiało idealnie tak jak to sobie założyliśmy i aby przedstawiało się naprawdę wspaniale. Jakby nie było, z pewnością należy się namyślić, jak dużo wysiłku nasi ulubieńcy muszą przyłożyć w to, żebyśmy my też byli zadowoleni z tego, co do nas trafia.


Kolejne tematy

Nagranie płyty to przepustka do świata koncertów

Płyta z muzyką
Opracowanie: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nowe zespoły muszą odnaleźć sposób przebicia się

Jeśli patrzymy na jakąkolwiek branżę muzyczną, możemy odnieść poczucie, że okazuje się być już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo początkującego, gdyż nierzadko przewijają nam się przed oczami te same osoby. Prawda jest taka, że nowe zespoły powinny mieć ogromną moc wybicia się, muszą nagrać demo tak dobre, by przynajmniej jedno studio nagrań zechciało nagrać ich płytę i wspierać w podążaniu do osiągnięcia sukcesu.
05-06-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.