Zagwarantuj bezpieczeństwo sobie a także bliskim w trakcie podróży autem

Posiadanie samochodu jest koniecznością, jeżeli każdego dnia docieramy do pracy. Auto przydaje się także w podróżach, zwłaszcza jeżeli posiadamy rodzinę z małymi brzdącami. Dobrze jest zadbać o bezpieczeństwo oraz wygodę w trakcie jazdy.


Mamy popularne marki samochodów do jakich bez przeszkód znajdziemy zapasowe elementy.


Ważne jest to, by korzystać z części oryginalnych, które dają gwarancję prawidłowego wykonania i niezawodności. Jednym z popularniejszych modeli aut jest Renault Megane. Jest to pojazd niewielki, jednak bardzo funkcjonalny. Auto owo wyróżnia się także docenianą elegancją. Niestety niektóre części dość szybko się psują. Uszkodzeniu najczęściej ulega charakterystyczna tylna belka Renault Megane. Powinniśmy więc na tę część zwracać szczególną uwagę. Do szybkiego psucia się owej części przyczyniają się na pewno dziurawe drogi jak również złe warunki atmosferyczne.


porady
Opracowanie: Schüco
Na podstawie danych z: Schüco


Warto mieć kontakt do znanego nam serwisu samochodowego, by w razie konieczności móc wymienić tylną belkę albo naprawić niektóre jej elementy. Dobrze jest udawać się także na regularne kontrole, ponieważ objawy uszkodzenia tej części są czasami niezauważalne. Objawy, które świadczą o tym, iż tylna belka renault megane jest uszkodzona to między innymi nierównomierne zużycia bieżnika opon, dziwne, niezaistniałe dotychczas stukoty pochodzące z tył auta, niskie osadzanie się tyłu samochodu bądź nieustabilizowanie się tylnej części. Jeśli wymienione objawy są zauważalne gołym okiem, to znak, iż czas wymienić tylną belkę.


Kolejne tematy

Co to jest regeneracja tylnej belki ?

konferencja
Opracowanie: ITU Pictures
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Tylna belka , zwana także belką skrętną bądź nośną jest typowym elementem zawieszenia wozu w czterokołowcach francuskich: CITroen bądź Renault.


Jej cechą charakterystyczną jest prosta a także kompaktowa konstrukcja oparta na sztywnej belce, jaka łączy dwa koła.


Możemy pojechać wtedy do warsztatu bądź zamówić tę belkę online i czekać na odbiór upragnionej części. Wymiana tylnej belki nie jest skomplikowana, z tego powodu nie należy się jej bać.
05-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.