W firmie transportowej plandeki to nie tylko zabezpieczenia towaru, ale też świetne podłoże na reklamę.

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo transportowe i bez względu na to, czy jest ona duża, czy mała, to z pewnością potrzebowałeś lub będziesz potrzebował plandek. Są to płachty materiału w ogromnych wymiarach, które ochraniają towar przed wieloma szkodliwymi czynnikami. Plandeki chronią towary na przykład przed przemoknięciem, wiatrem, mrozem, czy śniegiem. Często wytwarzają także barierę promieniom słonecznym.

Plandeka
Tekstylia z których produkuje się plandeki to głównie bawełna, len i włókna sztuczne, które są pokryte gumą, lub mieszanką hydrofobową. Mają one przeznaczenie w różnych dziedzinach. Dzięki ogromnemu zapleczu i niezwykle nowatorskiemu oraz elastycznemu procesowi produkowania możliwe jest wytworzenie plandek na miarę oczekiwań klientów. Zapoznaj się z ofertą: http://www.plandeki-namioty.pl/wynajem_namiotow.php

Za każdym razem staramy się dokładać wszelkich starań i sprostać zamówieniu jak najlepiej. Za sprawą niezwykle rozbudowanej linii produkcji jest możliwa indywidualna produkcja dużej ilości plandek w szybkim okresie czasu. Wszystkie towary w naszej firmie są produkowane na indywidualne zamówienie i wskazówki zamawiającego.

Kolejne tematy

Inwestycja wdrożenia Atestu Jakości ISO umożliwia wiele profity, ogromne zyski i szybko się zwraca.

Certyfikaty
Opracowanie: The Forests Dialogue
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Certyfikaty ISO, to zaświadczenia, dowody poręczające, że artykuł, proces lub usługa są tożsame z odpowiednim przepisem prawnym lub normą prawną.


Warto wtrącić, że do produkcji stosowane są produkty naprawdę najlepszej jakości, które są importowane z Francji, Belgi i Niemiec. Posiadają one wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty, także te powiązane z dopuszczeniem do styczności z jedzeniem, czy ognioodpornością. Obszerna oferta barw plandek umożliwi odnaleźć ten właściwy i potrzebny, a dzięki temu sprosta wymaganiom. Odwiedź również stronę: http://www.plandeki-namioty.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.