Ukradzione dokumenty dostarczają nam dużej ilości kłopotów - często dużo więcej niż ukradzione pieniądze czy telefon

W naszym kraju codziennie dochodzi do kradzieży mienia. Nierzadko idzie o rzeczy o niedużej wartości. Jednakże każdą taką sprawę należy zgłosić na policji.


W niektórych wypadkach nie jest to jednak koniec problemu. Droga przy ukradzionych papierach jest o wiele dłuższa.


Kolejne tematy

Efektywna i niedroga naprawa samochodów ciężarowych

Auto pomoc
Opracowanie: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak każdy wie, wypadki mogą się zdarzyć się na trasie. Dlatego w razie takich sytuacji najpewniej nie czekać i udawać się po znakomitą pomoc, żeby zredukować straty, naprawić szkody i nie zawadzać innym kierowcom. Niemało pojazdów które uległy uszkodzeniom można naprawić tak, że wyglądają i działają jakby świeżo wyszły z zakładu produkcyjnego – na przykład naprawa naczep nieraz kończy się dużym sukcesem.


Skradzione dokumenty - strona www to poważna sprawa. Mogło by się wydawać, że jedynie zgłoszenie owego przestępstwa na policję starczy i to funkcjonariusze zajmą się wszelkimi sprawami (skradziono dokumenty (więcej szczegółów)). Nic bardziej mylnego. To po naszej stronie jest kwestia tego, żeby zgłosić wszelkim organizacjom, że ukradziono nam dowód osobisty. Kluczową kwestią jest zawiadomienie o takiej sytuacji do banku, żeby nikt nie mógł zaciągnąć na nasze nazwisko kredytu albo inaczej zwanej ekspresowej pożyczki. Należy również zadbać o zawiadomienie operatora komórkowego, żeby rabuś nie podpisał drogiej umowy używając naszych papierów. Niestety może okazać się, że skradzione dokumenty namnożą nam dużych problemów.


Zamek Kliczków
Opracowanie: Intro Media
Na podstawie danych z: Intro Media


Jeżeli idzie przykładowo o skradzione motocykle, to złość poszkodowanego wydaje się być dużo wyższa, ponieważ pojazd prawdopodobnie nie był tani (koniecznie wejdź na Jednakże jeżeli chodzi o nieprzyjemne następstwa z tym związane, to jest ich mniej niż przy ukradzionych dokumentach.


Starczy zgłosić kradzież na policję i wpisać numery naszego motocykla do specjalnej bazy skradzionych motocykli. Takich baz jest kilka. Warto skorzystać z każdej, żeby zwiększyć swoją szansę na odzyskanie pojazdu. Zawsze należy mieć nadzieję.
29-08-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.