Ukradzione dokumenty dostarczają nam dużej ilości kłopotów - często dużo więcej niż ukradzione pieniądze czy telefon

W naszym kraju codziennie dochodzi do kradzieży mienia. Nierzadko idzie o rzeczy o niedużej wartości. Jednakże każdą taką sprawę należy zgłosić na policji.


W niektórych wypadkach nie jest to jednak koniec problemu. Droga przy ukradzionych papierach jest o wiele dłuższa.


Kolejne tematy

Czy interesuje nas regeneracja belki berlingo?

Zaproszenie i papeteria
Opracowanie: soapylovedeb
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czasem jest tak, że w wyniku przeciążenia, albo notorycznych wstrząsów w czasie jazdy, pęka tylna belka podtrzymująca tamtą część wozu.


Skradzione dokumenty - strona www to poważna sprawa. Mogło by się wydawać, że jedynie zgłoszenie owego przestępstwa na policję starczy i to funkcjonariusze zajmą się wszelkimi sprawami (skradziono dokumenty). Nic bardziej mylnego. To po naszej stronie jest kwestia tego, żeby zgłosić wszelkim organizacjom, że ukradziono nam dowód osobisty. Kluczową kwestią jest zawiadomienie o takiej sytuacji do banku, żeby nikt nie mógł zaciągnąć na nasze nazwisko kredytu albo inaczej zwanej ekspresowej pożyczki. Należy również zadbać o zawiadomienie operatora komórkowego, żeby rabuś nie podpisał drogiej umowy używając naszych papierów. Niestety może okazać się, że skradzione dokumenty namnożą nam dużych problemów.


www.nagrodazainfo.pl/kategoria/?id=1
Opracowanie: Intro Media
Na podstawie danych z: Intro Media


Jeżeli idzie przykładowo o skradzione motocykle, to złość poszkodowanego wydaje się być dużo wyższa, ponieważ pojazd prawdopodobnie nie był tani (koniecznie wejdź na nagrodazainfo.pl). Jednakże jeżeli chodzi o nieprzyjemne następstwa z tym związane, to jest ich mniej niż przy ukradzionych dokumentach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.