Bezpieczeństwo jest podstawą

Żyjemy w czasach, gdy coraz częściej mówi się na temat bezpieczeństwa. W praktyce prasa, radio, telewizja i najróżniejsze portale w internecie jeszcze nigdy podawały tak dużo informacji na temat różnych katastrof, zamachów czy też innego rodzaju tragedii.

Jeśli udajesz się na studia? Rozważ filologię.

W klasie maturalnej każdy młody uczeń staje przed bardzo istotną decyzją w swym życiu. Trzeba wtenczas postanowić, co teraz zrobić ze swoją nauką. Czy w ogóle ją kontynuować? A jeżeli tak, to na którym kierunku? Posiadamy do wyboru niezwykle dużo szkół o wszelakich profilach. Te najmocniej atrakcyjne, na Politechnice, nie wszystkim przypadają do gustu, szczególnie tzw. humanistom. Lecz jeżeli chcesz uczyć się wszystkiego, co cię ciekawi oraz posiadać szansę na późniejsze znalezienie posady, dobrym kierunkiem będzie filologia.

Certyfikaty krajów wschodnich typu Gost R – a więc, dla pragnącego nic niełatwego

Czym konkretnie jest certyfikat wschodni GOST R? Do jakich rzeczy tak naprawdę jest on nam potrzebny? Co po otrzymaniu wspomnianego certyfikatu będziemy mogli nie posiadając przeszkód sprzedawać na obszarze krajów na wschodzie? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżo co napisanego – felietonu!