Sprawdź, jakie gry planszowe muszą być w Twojej kolekcji gier!

Nie masz pomysłu na długie, zimowe wieczory? Masz dosyć oglądania w kółko tych samych filmików , a także seriali? Zdecyduj się na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to wspaniała możliwość spędzania czasu wraz ze swoimi przyjaciółmi.


Jeśli jesteś ignorantem w kwestii planszówek to musisz rozpocząć od tych najprostszych , a także od tych, jakich problematyka w szczególności Cię ciekawi.


Laserowy paintball
Opracowanie: BraNewbs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


summoner wars
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Na podstawie danych z: ZnaneNieznane.pl


Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej rynek gier planszowych jest faktycznie rozwinięty, w związku z tym uda Ci się na nim odszukać po prawdzie interesujące tytuły, które pochłoną Cię na niejeden wieczór. Dzisiaj przedstawimy Ci najatrakcyjniejsze i jednocześnie najbardziej lubiane gry - wybór zostawimy Tobie. Najistotniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo rozbudowana gra, tymczasem wyjątkowo banalna. W pierwszej chwili wyda Ci się ona nazbyt mało emocjonalna, natomiast z każdą następną rozgrywką okaże się, iż jest ona w zasadzie fenomenalna i można się doskonale bawić grając w nią. Entuzjastom fantasy rekomendujemy w szczególności karcianą grę Summoner Wars, która ma tak multum rozszerzeń, że nie uda Ci się bodajże nawet ich wszystkich zakupić. Plusem tej gry jest na pewno krótki czas przeznaczony na rozgrywkę oraz możliwość gry w 2-4 graczy.


Kolejne tematy

Maski karnawałowe przedstawiają różne postacie|Czy już posiadamy wyszukane przebrania karnawałowe?

Naklejka Rilievi Fiorentini
Na podstawie danych z: www.bmpolska.com
Karnawał to czas tańców, satysfakcji, kiedy mniej myślimy o smutkach i szarościach codziennego życia. Bez wątpienia powinno się wykonać wszystko, by móc się rzeczywiście wspaniale bawić w tym czasie, a aby zabawa okazała się być pełna, musimy rozmyślać o odpowiednim przebraniu na ten czas, tak żeby być jak najmniej rozpoznawalnym w tłumie.


Czy oglądaliśmy już maski karnawałowe?


Jeśli myślimy nad karnawałowym przebraniem, to koniecznie powinniśmy rozmyślać o ukryciu twarzy.


Ostatnią grą, która w dalszym ciągu zachwyca multum osób są Osadnicy Narodziny Imperium, przyjemna gra, jaka zdoła wciągnąć nas na długie godziny. Gdy nie zarządzacie dużą ilością czasu wolnego to lepiej ją odłóżcie, bo nie będziecie mogli się z nią rozstać.
18-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.