Słyszy się, że kto się nie kształci ten się cofa - wydaje się to być po części prawda, szczególnie w pracy

Jeśli ktoś jest kardiologiem lub prawnikiem, to jest zobligowany się kształcić całe lata. Jeżeli zatrzymałby się na znajomości tego, co wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach powinien wypaść z wprawy.


Nie tyczy się to jednak tylko fachowców z tych dwóch dyscyplin.


Każda dziedzina się rozwija. ludzie pracujący w wielu przedsiębiorstwach powinni więc nadążać za przeobrażeniami oraz uczyć się. Z tego powodu tak regularnie organizowane są różnego rodzaju szkolenia. czasami ich inicjatorami są przedsiębiorstwa, które chcą inwestować w swój team, a niekiedy inne podmioty, jak Unia Europejska czy Urząd Miasta, które pragną zatrzymać dobrych specjalistów w konkretnym mieście. To szalenie ważne, gdyż w ostatnich latach regularnie obserwuje się odpływ najmądrzejszych absolwentów lub specjalistów zagranicę. Po prostu mają tam lepszą możliwość rozwoju. Trzeba to zmienić i udowodnić im, że polska także jest niezwykle atrakcyjnym miejscem pracy.


wspaniały pomysł
Opracowanie: Mindy Johnson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Firma sprzątająca - pomysł na przedsiębiorstwo

kancelaria
Opracowanie: Bratislavská župa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Firm sprzątających jest stosunkowo wiele, jednak ich liczba cały czas wzrasta. Przyczyną tego może być ogromny popyt na tego typu usługi przede wszystkim ze strony przedsiębiorstw a także przeróżnego typu instytucji państwowych.


Częstokroć zdecydowanie korzystniej jest outsourcingować sprzątanie aniżeli angażować sprzątaczkę na etat.


Jeżeli jesteśmy z Dolnego Śląska i potrzebne są nam sale szkoleniowe Wrocław ma ich sporą ilość. Wybór wydaje się być duży. Możemy zdecydować jak duża powinna być sala i czy w czasie przerw w konferencji będziemy chcieli mieć poczęstunek. Właściciele budynków z salami zawsze służyć będą radą, zwłaszcza dla tych, którzy szkolenia organizować będą pierwszy raz.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.