Słuchowisko, a "Sezon Burz" autora Andrzeja Sapkowskiego - a więc, Audiobooki kontratakują

Co to dokładnie bywa słuchowisko oraz jak się ono ima do Audiobooków? W jaki sposób jest inaczej nazywana? Co do tego wszystkiego ma się książka "Sezon Burz" osadzona w świecie Wiedźmina od Andrzeja Sapkowskiego? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez problemiku znajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!


Nasz nowy temat zaczniemy od słówka: słuchowisko, które bywa niczym innym jak swojego typu środeczkiem wyrazu, okazywanym poprzez dźwięk jakiejś postaci literackiej, w której skład wchodzą: ludzki głos, muzyczka, a także tak przezywane efekty akustyczne. Jest to gatunek radiowy, który w danej chwilce ciągle się rozwija dzięki coraz większej popularności napomkniętych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują i powieści oraz komiksy, czytane z podziałem na rólki oraz narratora, wraz z podobną do filmowej ścieżką dźwiękową, dając bardzo pełny realizmu efekt. Słuchowiska najczęściej są przezywane też "teatrem wyobraźni".


Kolejne tematy

Interesujące upominki na osiemnaste urodziny

prezent na 18 urodziny
Opracowanie: John Carkeet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy, młody człowiek z utęsknieniem czeka na dzień swych osiemnastych urodzin. Wtenczas staje się dorosłą osobą, która samodzielnie może o sobie decydować, może legalnie kupić w sklepie produkty, które do tej pory zarezerwowane były dla osoby dorosłej.


podarunek
Opracowanie: J@YGS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Opony
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu


Co do samego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to istnieje wewnątrz niego osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego długość wynosi trzynaście godzinek oraz trzydzieści jeden minut słuchania. Jego formy zdobycia, to nie wątpiąc w to postać mp3, a także na płycie CD.


Powstały również dodatkowe opcje wewnątrz pewnych sklepikach Internetowych, wewnątrz których znajdziemy również dodatkowo tak nazywaną Fonodedykację od samego autora! Cena za tego rodzaju audiobook wynosi w obszarze czterdziestu złotych, w zależności od sklepiku, w którym kupujemy audiobook, a także napomkniętej formy jego przesłuchiwania! Zapamiętaj, że pliki wraz z fonodedykacją za każdym razem są o wiele droższe, podobnie jak książeczka wraz z podpisem jej autora!
18-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.