Rozrywka dla żądnych mocnych wrażeń

Zabawy umysłowe, układanki, puzzle, od setek lat fascynowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszone do energicznego myślenia, człowiek czuje, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, gdy umysł musi działać pod presją, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że żeby nie ponieść porażki zmuszony jest się sprężyć – w tym momencie uznaje, że może nawet umrzeć.
escape room warszawa
Opracowanie: Materiały prasowe


piosenki
Opracowanie: Tae Sandoval Murgan


szkoły
Opracowanie: AKADEMIA WILANOWSKA
Na podstawie danych z: AKADEMIA WILANOWSKA


To uczucie, choć nie jest dla osób o słabych nerwach, od niepamiętnych czasów było uznawane za niesamowite przeżycie. Takie poczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa - sprawdź escape game warszawa. Escape roomy są dość świeżą formą zabawy w grupie. Cały fun polega na tym, iż w określonym czasie grupka ludzi musi się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeśli im się nie uda – przegrywają. Mamy 3 pokoje tematyczne. Pierwszy wykonany jest w stylu zamkowej sali tortur. Gracze będą się czuć w niej nieprzyjemnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. Co więcej pokój jest klimatyzowany, z tego powodu w środku odczuwalna jest temperatura ok. 15 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza graczy do szybkiego działania. W pomieszczeniu o całkowitej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy drewniane dyby, cele z posłaniem ze słomy, łoże tortur, wbite w ścianę kajdany z żelaza i mnóstwo mniejszych narzędzi do torturowania. Gracze będą mieli za zadanie odkryć w toku trwania zadania straszną tajemnicę pokoju oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, żeby odnaleźć klucze do zamka.

Jeśli masz chęć znaleźć artykuły na omawiany temat, to przejdź tutaj nagłośnienie warszawa i zobacz pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do odkrycia historii pochowanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jak na dnie morza.
Jak mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tym szczwany pierwszy oficer, czy być może calutka załoga? A być może to kapitan zawinił i pogrzebał przy okazji swych kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w okresie 45 minut, w innym wypadku zostaniecie razem z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Atlantyckiego.


Nie czekajcie aż ktokolwiek odbierze wam okazję wejścia do jednego z tych pomieszczeń, by poznać tajemnicę, która ukrywa przed światem. Escape Room to idealna zabawa dla paru znajomych, pełna wrażeń.
01-05-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.