Rozrywka dla żądnych mocnych wrażeń

Zabawy umysłowe, układanki, puzzle, od setek lat fascynowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszone do energicznego myślenia, człowiek czuje, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, gdy umysł musi działać pod presją, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że żeby nie ponieść porażki zmuszony jest się sprężyć – w tym momencie uznaje, że może nawet umrzeć.
escape room warszawa
Opracowanie: Materiały prasowe


piosenki
Opracowanie: Tae Sandoval Murgan


szkoły
Opracowanie: AKADEMIA WILANOWSKA
Na podstawie danych z: AKADEMIA WILANOWSKA


To uczucie, choć nie jest dla osób o słabych nerwach, od niepamiętnych czasów było uznawane za niesamowite przeżycie. Takie poczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa - sprawdź escape game warszawa. Escape roomy są dość świeżą formą zabawy w grupie. Cały fun polega na tym, iż w określonym czasie grupka ludzi musi się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeśli im się nie uda – przegrywają. Mamy 3 pokoje tematyczne. Pierwszy wykonany jest w stylu zamkowej sali tortur. Gracze będą się czuć w niej nieprzyjemnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. Co więcej pokój jest klimatyzowany, z tego powodu w środku odczuwalna jest temperatura ok. 15 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza graczy do szybkiego działania. W pomieszczeniu o całkowitej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy drewniane dyby, cele z posłaniem ze słomy, łoże tortur, wbite w ścianę kajdany z żelaza i mnóstwo mniejszych narzędzi do torturowania. Gracze będą mieli za zadanie odkryć w toku trwania zadania straszną tajemnicę pokoju oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, żeby odnaleźć klucze do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do odkrycia historii pochowanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jak na dnie morza.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.