Zdjęcia
Morze Bałtyckie
Opracowanie: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto chce w tym roku pojechać nad Morze Bałtyckie, winien już teraz zacząć szukać noclegu

Wakacje już za pasem, więc najwyższa pora na szukanie najlepszego miejsca na spędzenie urlopu. A jeszcze weźmiemy ze sobą nasze szkraby, to wybrane miejsce musi być dla nich wystarczająco atrakcyjne. Ci z nas, którzy mieszkają na południu Polski, ochoczo zmienią klimat oraz pejzaż i wybiorą się na wakacje nad Morze Bałtyckie.
selfie
Opracowanie: Ewen Roberts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezbędny sprzęt dla wszystkich wielbicieli fotografii i amatorskiego wideo

Każdy, kto choć jednokrotnie chciał zrobić sobie selfie, wie, jak zadziwiająco krótka wydaje się ludzka ręka. Twórcy sprzętu fotograficznego jednakże już śpieszą z pomocą wszystkim wielbicielom tego typu zdjęć.
ciąża
Opracowanie: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografie rodzinne, jakie przedstawiają się wręcz idealnie

Dzisiaj fotografowie skupiają się głównie na tym, żeby mieć bogate, złożone wzbudzającymi chęć zobaczenia fotografiami albumy, gdyż są zorientowani, iż tylko takim sposobem mogą wyszukać sporo klientów, którzy będą mieli chęć pracować z nimi na dłużej.
książka i okulary
Opracowanie: Marko Polo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak w niezwykle skuteczny sposób można by spróbować odszukać zagubioną osobę?

Zakup nowego auta to dla każdego jedno z znaczniejszych wydarzeń, jakie robi się raz na kilka lat. Niestety blisko pięćdziesiąt wiosen komunizmu prócz stworzenia w Polakach wyjątkowego i bardzo użytecznego talentu do radzenia sobie nawet w ekstremalnie dziwnych okolicznościach, także dał talent do tak zwanego kombinowania bez kierowania uwagi na ew.
aplikacja snapchat
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wielkie pieniądze krążą w Internecie?

Żaden człowiek nawet nie wyobraża sobie co może zakupić za kwotę trzech miliardów dolarów. Kiedy obywatele przyzwyczajeni są do ściągania aplikacji komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, posiadacz portalu FB takową sumę zamierzał zapłacić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili propozycję.
ślub
Opracowanie: matthewreid
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać profesjonalnego fotografa, który utrwali najpiękniejsze chwile na naszym ślubie?

Ślub to bardzo istotny moment w życiu wszystkich par. Dzień ślubu powinien być niezapomniany, dobrze jest więc także w odpowiedni sposób utrwalić cudowne chwile na filmie jak również na zdjęciach. Piękny film i zdjęcia mogą być świetną pamiątką na długi czas.
państwo młodzi
Opracowanie: Chris Photography(王權)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny dostosuje scenerię indywidualnie

Fotografia ślubna jest dziedziną, co w naszym kraju jest na etapie wyjątkowo intensywnego rozwoju. Profesjonaliści używają jedynie sprzętu z wyższej półki, co pozwala im na uzyskiwanie doskonałych, pożądanych od samego początku efektów.
Zdjęcia i odbitki
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Niesłychana technologia 3D - zdjęcia przyszłości

Współczesna technologia oferuje w obszarze fotografii niesamowite możliwości. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo ciekawy sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą obecnie wykonywać takie kadry, ale też amatorzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.