Wypadek
Promocja
Opracowanie: Steve Snodgrass
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odszkodowanie z OC sprawcy - a więc, co nam przysługuje, a co nie koniecznie

Miałeś wypadek? Jest Ci należne odszkodowanie oraz masz wrażenie, iż ubezpieczyciel Tobie we wszystkich rzeczach pomoże? Prawda wygląda troszkę inaczej - robotą Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżanie świadczeń, wykorzystując nasza niewiedzę, tymczasem bardzo dużo prawników nie mówi naszym osobom szczegółów na temat tego, iż mamy możliwość jakiejś rzeczy żądać, bez odpowiedniego podpisu, który uprawnia ich do dochodzenia roszczeń w Twoim własnym imieniu.
biuro
Opracowanie: JasonParis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniej firmy od ochrony

Firm oferujących ochronę jest sporo, ale dobór tej odpowiedniej nie jest proste. Ważne jest nie tylko to, który model programu zabezpieczenia zostanie zastosowany i ile będziemy płacić, lecz również jak szybko i w jaki sposób agencja zareaguje na odebrany znak.
ubezpieczenie
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com

Spore odszkodowania za krzywdy komunikacyjne - odszkodowania powypadkowe

W czasie wypadku drogowego zazwyczaj konieczne jest wezwanie policji, szczególnie jeżeli w takim wypadku ucierpieli ludzie. Jeżeli nic poważniejszego się nie stało, to prawdopodobnie wystarczy tylko spisać oświadczenie sprawcy wypadku, w którym stwierdza on doprowadzenie do kolizji z osobistej winy. W takiej sytuacji oczywiście możliwe jest dochodzenie odszkodowania oraz zadośćuczynienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.