Wypadek
naklejka 3D na ścianę
Opracowanie: Jun Ye
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej sprawdzić potencjalną firmę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie mieszkania Gdynia winno pozostać standardem, jeżeli chcemy być bardziej spokojni o swoje mienie i właściwie je zabezpieczyć w momencie rozmaitych niespodziewanych okoliczności
Promocja
Opracowanie: Steve Snodgrass
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odszkodowanie z OC sprawcy - a więc, co nam przysługuje, a co nie koniecznie

Przydarzył ci się wypadek? Należy Ci się odszkodowanie i wydaje Ci się, że ubezpieczyciel Tobie we wszystkich rzeczach pomoże? Prawda wygląda troszkę inaczej - robotą Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżanie świadczeń, wykorzystując nasza niewiedzę, w międzyczasie wielu prawników nie mówi naszym osobom szczegółów na temat tego, że mamy możliwość czegoś żądać, bez odpowiedniego naszego podpisu, który uprawnia ich do dochodzenia roszczeń w Twoim własnym imieniu.
biuro
Opracowanie: JasonParis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniej firmy od ochrony

Firm oferujących ochronę jest dużo, ale dobór tej dobrej nie jest łatwe. Ważne jest nie tylko to, który model programu zabezpieczenia zostanie użyty i ile będziemy opłacać, lecz także jak prędko i w jaki sposób agencja zareaguje na odebrany znak.
ubezpieczenie
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com

Spore odszkodowania za krzywdy komunikacyjne - odszkodowania powypadkowe

W trakcie wypadku drogowego z reguły potrzebne jest wezwanie policji, w szczególności jeśli w takim wypadku ucierpieli ludzie. Jeśli nic poważniejszego się nie stało, to pewnie wystarczy jedynie spisać oświadczenie sprawcy wypadku, w którym zaświadcza on przywiedzenie do kolizji z własnej winy. W takiej sytuacji oczywiście wykonalne jest dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.