Wypadek
naklejka 3D na ścianę
Opracowanie: Jun Ye
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej sprawdzić potencjalną firmę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie mieszkania Gdynia winno pozostać standardem, jeżeli chcemy być bardziej spokojni o swoje mienie i właściwie je zabezpieczyć w momencie rozmaitych niespodziewanych okoliczności
Promocja
Opracowanie: Steve Snodgrass
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odszkodowanie z OC sprawcy - a więc, co nam przysługuje, a co nie koniecznie

Miałeś wypadek? Należy Ci się odszkodowanie oraz wydaje Ci się, że ubezpieczyciel Ci we wszystkim pomoże? Prawda wygląda trochę w inny sposób - zadaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych bywa obniżanie świadczeń, wykorzystując nasza niewiedzę, w międzyczasie bardzo dużo prawników nie konwersuje nam szczegółów na temacik tego, iż możemy jakiejś rzeczy żądać, bez odpowiedniego podpisu, który uprawnia ich do dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu.
biuro
Opracowanie: JasonParis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniej firmy od ochrony

Firm proponujących ochronę jest mnóstwo, lecz wybór tej odpowiedniej nie jest łatwe. Istotne jest nie tylko to, który gatunek systemu ochrony zostanie zastosowany i ile będziemy opłacać, lecz także jak szybko i w jaki sposób agencja zareaguje na odebrany sygnał.
ubezpieczenie
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com

Spore odszkodowania za krzywdy komunikacyjne - odszkodowania powypadkowe

W trakcie wypadku drogowego przeważnie konieczne jest wezwanie policji, szczególnie jeśli w takim wypadku ucierpieli ludzie. Jeżeli nic poważniejszego się nie stało, to pewnie wystarczy jedynie spisać oświadczenie sprawcy wypadku, w jakim zaświadcza on przywiedzenie do kolizji z osobistej winy. W takiej sytuacji rzecz jasna możliwe jest dochodzenie odszkodowania i zrekompensowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.