Technika
przemysł
Opracowanie: Steve Jurvetson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz zakład w branży technicznej i poszukujesz smarów, które spełnią wszystkie twoje warunki – dowiedz się, czy jest szansa takie znaleźć

Masz firmę i chcesz, by twe usługi kojarzyły się nie tylko z idealnym wykonaniem, lecz i trwałością? Musisz włożyć pieniądze w fachowy sprzęt i bardzo dobrej jakości towary. Nie można zbudować doskonałej firmy korzystając z słabej jakości produktów, które za chwilę… się rozlecą.
samolot
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport lotniczy to bardzo ekspresowy i komfortowy sposób przemieszczania się.

Transport to pojęcie , które jest związane z przemieszczaniem dóbr oraz osób za pomocą właściwych urządzeń w różne oddalone od siebie miejsca. Dynamiczny rozwój naukowo-techniczny, który miał miejsce w osiemnastym i dziewiętnastym wieku z kulminacją w wieku dwudziestym, przyczynił się do stworzenia nowych, mniej czasochłonnych środków przewożenia osób i dóbr. Transport to pojęcie dość szerokie i łączy w swoim obrębie takie środki komunikacji jak transport kolejowy, morski, wodny (inaczej śródlądowy) albo samochodowy, ale tym najszybszym i coraz bardziej popularnym jest transport lotniczy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.