Studia
kuchnia
Opracowanie: David Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poproszeni goście na weselu

Wrocław stał się w ostatnim czasie ogromną aglomeracją, gdzie postanawiają zainicjować swoje dorosłe życie zamykający naukę studenci. Ponieważ postanawiają w tym miejscu osiedlić się najczęściej młodzi obywatele kończący studia, ich czas przyszły kojarzy się z tym modyfikującym się grodem.
zajęcia z kosmetologii
Opracowanie: COD Newsroom
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieramy kierunek studiów: co aktualnie powinno się rozważyć?

Przyszli maturzyści z całą pewnością już rozmyślają nad tym, jaki kierunek na studia najbardziej im odpowiada. Wśród kierunków studiów, które w ostatnich latach cieszą się sporą popularnością jest jak wiadomo kosmetologia. Co to za sposób na przyszłość?
Tłumacz

Tłumacz – w jakiej sytuacji może nam być niezbędny? Jak znaleźć tego najlepszego i najbardziej kompetentnego? Komu warto zaufać?

Załatwiasz pewne sprawy z firmą z zagranicy? Masz tam kontrahentów? A może masz w zamiarach zatrudnić w takim miejscu? W związku z powyższym z pewnością masz rozmowy w obcym języku – z powodu jego popularności najprawdopodobniej jest to angielski. Dzisiaj jest on na tyle powszechny, iż chyba niemal każdy zna go choć w niewielkim stopniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.