Samochód
Samochód
Opracowanie: Marcus Balcher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz audi - sklep tuningowy oferuje nam sporo akcesoriów

Wszystko mamy szansę odmienić. Jeśli uważamy, że nasz wóz nie przedstawia się tak, jak byśmy tego chcieli, bo jego moc jest zdecydowanie zbyt niska i nie zrobi takiego wrażenia jak chcemy, gdyż wizerunkowo nie wszystko nam się w nim spodobało, to musimy wiedzieć, że ciągle mamy szansę wykonać odpowiednie poprawki. Mechanik może powodować, że nasz silnik będzie miał więcej mocy, a dźwięki wynoszące się spod maski okażą się być mocniejsze i bardziej zwracające uwagę.
firma - portret
Opracowanie: Emiliano García-Page Sánchez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakup używanego samochodu, o czym powinno się pamiętać

Zakup auta to ciągle spora inwestycja. Na co w takim razie powinno się zwrócić uwagę zanim podejmiemy wolę o jego zakupie?
Przeprowadzka
Opracowanie: Sunset Removals
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przeprowadzki firm wrocław proponuje na dobrym poziomie

Przeprowadzka to istotne przedsięwzięcie
Każdy kto choć raz się przeprowadzał, wydaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe zadanie, a w czasie jego wykonywania, niejednokrotnie pojawiają się przeróżnego typu dziwne rzeczy, które nie zawsze są miłe. Dlatego właśnie przeprowadzka znacznie częściej okazuje się być proponowana przez zakłady, które zajmują się tym w profesjonalny sposób.
tylna belka peugeot 206
Opracowanie: Umbrela Verde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz samochód francuski? Znajdź profesjonalny warsztat!

Kupno samochodu to poważna rzecz. Trzeba podjąć dużo ważnych decyzji. Przede wszystkim, po przeanalizowaniu naszych funduszy, możemy orzec, czy bierzemy nowy prosto z salonu, czy jednak raczej używany, z rynku wtórnego? Następną ważną rzeczą jest marka - wolimy auta francuskie? Żaden kłopot, pamiętajmy tylko, że jeśli zniszczy nam się tylna belka, trzeba będzie odszukać właściwy warsztat, który coś nam na to zaradzi.
samochód
Opracowanie: Mic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Usługi motoryzacyjne, to znaczy jak prawidłowo zadbać o swój samochód

Dbanie o samochód jest ogromnie istotne, bo jak każda inna rzecz, też wozy ulegają zniszczeniu. Jeżeli swoim autem poruszamy się dosyć często, musimy także liczyć się z tym, iż zdołają nam się przydarzyć różnorodne stłuczki bądź wypadki, które zdołają uszkodzić nasz samochód, przykładowo spowodować wgniecenia.
pomoc drogowa
Opracowanie: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zakupić odpowiednią lawetę? Cenne rady mogą być przydatne dla każdego, kto jest nią zainteresowany

Awaria samochodu może zdarzyć się zawsze i wszędzie, również kiedy wszystko zdaje się w porządku i postanowiliśmy pojechać na wczasy. Lecz czasem nie minie nawet piętnaście minut, a samochód zgaśnie i żadnym sposobem nie możemy go uruchomić. W niniejszych sytuacjach niezbędna jest laweta, jaka zabierze samochód z jezdni i zawiezie do właściwego warsztatu.
Opony
Opracowanie: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drogi uczestniku ruchu drogowego, bo dokładnie taki jesteś - rozsądny. Pamiętaj o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekany przez nas okres. Czyli zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również czas, gdy musimy zadbać o nasz samochód i pomyśleć o zamianie opon. Nie odkładajmy tego na ostatnią moment, gdyż będzie nam się zwyczajnie źle jeździć i możemy doprowadzić do wypadku.
kanapa tapicerowana
Opracowanie: Jackie ModernMiami
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mebel, który wydaje się nadawać do wyrzucenia tapicer może odmienić w niezwykły sposób

Tapicerstwo to profesja wymagający dużego skupienia. Cierpliwość jest w tej profesji cnotą najważniejszą. Potrzebne są precyzyjne ruchy i niezawodna ręka specjalisty, które w tapicerstwie mogą czynić cuda. Jednakże, od czasu do czasu zdarzają się incydenty, że coś podniszczymy, przykładowo co zrobić jeśli wchodząc do pojazdu uszkodzimy tapicerkę ? Na pewno nie możemy naprawiać tego samemu.
Czerwone auto
Opracowanie: Thomas's Pics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co uczynić jeżeli w podczas trasy na drugi koniec Polski zepsuje nam się nasz pojazd?

W życiu zdarzają się sytuacje, jakich w żaden sposób nie mamy możności zaplanować ani przewidzieć. Przykładem może być uszkodzenie auta, mniej czy też bardziej poważna, jednak wymagająca ingerencji fachowego mechanika. W owej sytuacji przeciętny Iksiński odwiedza znany autoserwis, gdzie doświadczeni i wyuczeni mechanicy samochodowi przywrócą pełną używalność pojazdu. Właściwie warto powiedzieć, że autoserwis angażuje mechaników, którzy posiadają nie tylko pożądane kwalifikację i wiedzę, lecz głównie kwalifikacji, poparte doświadczeniem.
wypadek samochodowy
Opracowanie: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co można zrobić z nieużywanym pojazdem?

Auta są niezwykle ważnym elementem współczesności. Większa część osób nie wyobraża już sobie bez nich codzienności, a tym bardziej widoku dużej metropolii, gdzie samochody są już nieodłącznym elementem. Użytkowanie samochodu przynosi sporo korzyści, wypływających na przykład z możliwości dynamicznego przemieszczania się.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.