Muzyka
tesco

Sposób na oszczędne zakupy w marketach

Polacy markety polubili od „pierwszego wejrzenia”. Chodzenie do Tesco czy Carrefour-a to chleb powszedni, zaś oferta gazetek z tych sklepów nierzadko jest pretekstem do rozmów w pracy czy na rodzinnych spotkaniach. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nikt z nas nie lubi przepłacać.
Rocking Residence BoMB
Opracowanie: Rocking Residence
Na podstawie danych z: Rocking Residence

Zbuduj własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeżeli ktoś uważa się za prawdziwego fana jakiegokolwiek stylu muzycznego to na pewno chciałby uczynić dosłownie wszystko, co tylko jest możliwe aby w najwyższym możliwym stopniu móc po prostu połączyć cały swój tryb życia z taką muzyką. Możliwości z tym związane są rzecz jasna naprawdę bogate; warto przede wszystkim zainteresować się nieco bardziej możliwością kupowania płyt cd.
Płyta z muzyką
Opracowanie: Mrs. Gemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagranie płyty to przepustka do świata koncertów

Początkującym zespołom trudno jest zaistnieć

Nagranie płyty to przepustka do świata koncertów

Kiedy spoglądamy na jakąkolwiek scenę muzyczną, możemy odnieść poczucie, że jest już ona zajęta i nie ma tam miejsca dla nikogo początkującego, bo zazwyczaj przewijają nam się przed oczami te same osoby. Prawda jest taka, że początkujące zespoły powinny mieć sporą siłę wybicia się, powinny nagrać demo tak świetne, żeby chociaż jedno studio nagrań zechciało nagrać ich płytę oraz popierać w podążaniu do osiągnięcia sukcesu.
Stereo, wieża
Opracowanie: http://www.freeimages.com
Na podstawie danych z: http://www.freeimages.com

Islandzka muzyka to coś fantastycznego!

W tym tekście przede wszystkim o muzyce islandzkiej. Bo chociaż przeciętny Polak głównie słucha anglojęzycznych i polskich piosenek, to jednakże na szczęście nie można rzec, że dużo bardziej egzotyczni wykonawcy są w kraju nad Wisłą najzupełniej deprecjonowani, niesłuchani.
Bob Marley reggae
Opracowanie: Pedro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spróbujmy odkryć nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez ulubionych piosenek jest tak naprawdę możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie jedzenie, jakoś da radę przeżyć bez chociażby regularnego słuchania ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednakże byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować ze słuchania muzyki.
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Zespół muzyczny musi dbać o jakość instrumentów

Słuchamy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej wspaniałym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i zauważamy, iż to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek niesamowite w tym wszystkim jest to, że na koncertach dba się nie tylko o samą muzykę, lecz także i o otoczenie artystów, tak żeby wszystko przyciągało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A staje się tak przede wszystkim przez to, że muzycy dokładają naprawdę wielkich starań do tego, by jak najmocniej zadowolić swoich fanów.
Guns n Roses
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Niby jakie są największe atuty słuchania muzyki?

Muzyka jakby nie patrzeć w obecnej formie towarzyszy nam od dosyć niedługiego okresu czasu, ale oczywiście trudno nie pamiętać, że i niegdyś, zanim wymyślono elektrykę ludzie raczyli się piękną muzyką. Być może dawno temu muzyka głębiej na nas oddziaływała?
Zestawy słuchawkowe Sweex
Opracowanie: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex

Muzyka z Islandii jest genialna

Niby nierzadko gdzieś przeczytamy, że o cudzych upodobaniach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, bo tak czy siak tego typu dyskusje do niczego dobrego nie są w stanie doprowadzić, to jednakże można zasadniczo lekko pokusić się o krótką dyskusję na temat gustów. A więc jakie składanki płyty cd/dvd, które ostatnio zostały opublikowane na rynku są istotnie godne uwagi?
Bęben djembe
Opracowanie: Shunichi kouroki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W istocie nie słuchajmy wyłącznie muzyki, ale także ją kreujmy!

Kontemplowanie muzyki ma z pewnością dużo uroku. W końcu wielce trudno tak naprawdę jakoś sobie wyobrazić życie bez ulubionych wykonawców: mamy odmienne gusta muzyczne, ale to co nas połączyło to wielka miłość do dźwięku.
Nuty muzyczne
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Historia popularnych instrumentów dmuchanych

Wiele instrumentów, zwłaszcza należących do grupy aerofonów miało charakterystyczną historię związaną z wojskiem bądź rycerstwem. Stosowano je do ostrzeżenia przed nieprzyjacielem, przywabiania bądź płoszenia zwierza, celebrowania zwycięstwa bądź opłakiwania przegranej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.