Kształt
natrysk
Opracowanie: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura

Pianka poliuretanowa - alternatywa dla styropianu i wełny mineralnej

Izolacje natryskowe robią się coraz to bardziej popularne w Polsce. Podyktowane jest to wysoką efektywnością pianki zestawiając inne materiały izolacyjne. Stawiając na izolację z pianki poliuretanowej można liczyć w przyszłości na dużą redukcję kosztów określonych na utrzymanie budynku, hali lub innej budowli. Jest to logiczne, dla przykładu jeżeli nagrzanie domu o średniej nawierzchni 160m2 na rok będzie nas kosztowało mniej więcej 3000zł, a decydując się na docieplenie mansardy pianką poliuretanową możemy zaoszczędzić 1000 złotych to z całkowitą pewnością warto wybrać izolację natryskową .
projekty domów nowoczesnych
Opracowanie: Kirstie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oryginalne projekty domów nowoczesnych stają się dziś obiektem zainteresowania ze strony klientów stawiających na wygodę

Mieszkanie w wiekowym domku na pewno ma swoje zalety, lecz nie zawsze odpowiada potrzebom współczesnych lokatorów. Dlatego ci, którzy pragną się wyprowadzić z tego lokum niepobieżne analizują projekty umieszczone w internecie, gazetach branżowych czy po prostu zlecają biurowi architektonicznemu sporządzenie indywidualnego planu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.