Komputer
specjalistyczny pomiar drgań sejsmicznych

Jak na przestrzeni ostatnich 100 lat zmieniały się techniki stawiania ogromnych budowli oraz małych domów - próba charakterystki

Jeśli cofniemy się w czasie, a dokładniej do początków ubiegłego wieku, to szybko przekonamy się, że niegdysiejsi architekci i rzemieślnicy mieli o dużo więcej obowiązków niż współcześni budowniczy. Projekty oczywiście nie były tak szczegółowe, a murarze lub dekarze nie dysponowali narzędziami, które w znaczny sposób upraszczają wykonanie niemalże wszystkich prac.
domowy komputer klasy PC
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Pogotowie komputerowe Gdańsk oferuje nam swoje narzędzia pomocy

Komputer może się popsuć w każdej chwili

Komputery z których mamy szansę używać są ciągle lepsze, lecz nie oznacza to, że okazują się być wolne od przeróżnych wad i nie będą ulegać usterkom. Przez to kupując nawet najbardziej nowoczesny komputer, który będzie w stanie wykonać sporo trudnych obliczeń i tak musimy się liczyć z tym, że może nadejść taki moment, w którym będziemy potrzebować do niego wykwalifikowanych osób, które będą w stanie go naprawić.
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – wirtualna zabawa dla wymagających użytkowników

W powszednim zabieganiu, zobowiązaniach i kłopotach poszukujemy niezobowiązującej zabawy, która pozwoli na moment odsapnąć. Idealnie, jeśli podczas odpoczynku możemy dodatkowo doskonalić naszą kreatywność i wyobraźnię.
komputer
Opracowanie: Jason Cartwright
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zbiór najpopularniejszych klasycznych gier na komputer

Wśród wielu komputerowych gier, które co roku pojawiają się w sprzedaży, może się znaleźć się kilka takich, które zdobywają miliony graczy i ogromną popularność w wielu krajach. Jedną z tego typu gier jest counter stike, fabuła której opiera się na walkach antyterrorystów z terrorystami, jedna ze stron powinna obronić wziętych zakładników zaś druga ich pilnować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.