Kierowca
drogeria
Opracowanie: halfrain
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nie dać się oszukać kupując używane auto

Nie jest żadną tajemnicą, iż rynki samochodów używanych posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby sprzedać towar w jak najlepszej cenie.
noclegi pracownicze
Opracowanie: Bernhard Wintersperger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy musimy zapewnić pracownikowi nocleg?

W dzisiejszych czasach najbardziej docenianą wartością jest praca. Wiadomo, że w miejscu pracy spędzamy gros czasu, toteż ważne jest abyśmy czuli się w niej znakomicie. Zależy to od bardzo wielu składników; składu z którym na co dzień kooperujemy a przede wszystkim od naszego charakteru jak też zamiłowań. Jeżeli ktoś woli spokojne, uregulowane życie, przypuszczalnie będzie zadowolony z pracy biurowej, nie wymagającej częstego przemieszczania się. Natomiast ludzie lubiący działanie, tacy którzy pięciu minut w jednym miejscu nie usiedzą, wybiorą z całą pewnością bardziej dynamiczną pracę. Być może będą kurierami. Ogólnie mówiąc zajmą się oni zawodami które umożliwiają im podróżować po Polsce a nawet po świecie.
Opony
Opracowanie: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drogi uczestniku ruchu drogowego, bo dokładnie taki jesteś - rozsądny. Pamiętaj o wymianie opon.

Wiosna to bardzo wyczekiwany przez nas okres. Toteż zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również moment, kiedy musimy zadbać o nasz samochód i pomyśleć o zmianie ogumienia. Nie pozostawiajmy tego na ostatnią chwilę, gdyż będzie nam się po prostu źle prowadzić oraz możemy doprowadzić do tragedii.
Czerwone auto
Opracowanie: Thomas's Pics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co uczynić jeżeli w podczas trasy na drugi koniec Polski zepsuje nam się nasz pojazd?

W życiu zdarzają się okoliczności, których w żaden sposób nie możemy zaplanować ani prorokować. Przykładem może być awaria samochodu, mniej lub bardziej istotna, jednak żądająca interwencji fachowego mechanika. W tej sytuacji zwyczajny Iksiński odwiedza zaufany autoserwis, gdzie doświadczeni i wyuczeni mechanicy samochodowi przywrócą pełną używalność pojazdu. Właśnie trzeba zaznaczyć, iż autoserwis angażuje mechaników, którzy mają nie tylko pożądane kwalifikację i wiadomości, ale przede wszystkim kwalifikacji, wzbogacone doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.