Kierowca
drogeria
Opracowanie: halfrain
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nie dać się oszukać kupując używane auto

Nie jest żadną tajemnicą, iż rynki samochodów używanych posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby sprzedać towar w jak najlepszej cenie.
noclegi pracownicze
Opracowanie: Bernhard Wintersperger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy musimy zapewnić pracownikowi nocleg?

W dzisiejszych czasach najbardziej docenianą wartością jest praca. Jak wiadomo w pracy spędzamy większość czasu, stąd ważne jest byśmy czuli się w niej dobrze. Zależy to od wielu składników; zespołu z jakim na co dzień kooperujemy a przede wszystkim od naszego usposobienia a także zainteresowań. Jeżeli ktoś preferuje spokojne, uregulowane życie, prawdopodobnie będzie usatysfakcjonowany z biurowej pracy, nie wymagającej częstego przemieszczania się. Z kolei osoby lubiące ruch, tacy którzy pięciu minut w jednym miejscu nie usiedzą, wybiorą na pewno bardziej dynamiczną pracę. Być może będą kierowcami kurierami. Generalnie mówiąc trudnią się oni zawodami które umożliwiają im podróżować po kraju a nawet po świecie.
Opony
Opracowanie: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drogi uczestniku ruchu drogowego, bo dokładnie taki jesteś - rozsądny. Pamiętaj o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekiwany przez nas czas. Toteż zazwyczaj już z daleka jej wypatrujemy. Jest to też czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zamianie ogumienia. Nie pozostawiajmy tego na ostatnią chwilę, bo będzie nam się zwyczajnie źle jeździć oraz możemy doprowadzić do tragedii.
Czerwone auto
Opracowanie: Thomas's Pics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co uczynić jeżeli w podczas trasy na drugi koniec Polski zepsuje nam się nasz pojazd?

W życiu zdarzają się okoliczności, których w żaden sposób nie możemy zaplanować ani prorokować. Przykładem może być awaria samochodu, mniej lub bardziej istotna, jednak żądająca interwencji fachowego mechanika. W tej sytuacji zwyczajny Iksiński odwiedza zaufany autoserwis, gdzie doświadczeni i wyuczeni mechanicy samochodowi przywrócą pełną używalność pojazdu. Właśnie trzeba zaznaczyć, iż autoserwis angażuje mechaników, którzy mają nie tylko pożądane kwalifikację i wiadomości, ale przede wszystkim kwalifikacji, wzbogacone doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.