Język
Słowniki języków obcych
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Studiujmy języki obce

Mnóstwo maturzystów stawia sobie to ważne pytanie: co planuję robić w życiu? Odpowiedź na to nie będzie, niestety, taka łatwa. Wątpliwości wzmagają się, kiedy zbliża się matura i należy w końcu podjąć tę ważną decyzję, na jaki kierunek się wybrać. Chociaż składając dokumenty na konkretną uczelnię nie zaprzedajemy duszę diabłu, to jednakże warto właściwie przemyśleć ten krok, aby później nie żałować straconych lat.
tłumaczka przysięgła
Opracowanie: Republic of Korea
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozstrzygamy czy zasadne jest zostać tłumaczem przysięgłym

W obecnych czasach w dobie niezwykle szybko postępującego procesu globalizacji można odnieść wrażenie, iż świat się kurczy. Różne kraje łączą się ze sobą milionami zależności i umów gospodarczych, obserwujemy niezwykle prężny rozwój handlu, który odbywa się nawet na bardzo duże odległości.
apteka
Opracowanie: Memorial Serra da Mesa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wydział filologiczny - specjalizacja marzeń? Co warto mieć świadomość

W ostatniej klasie szkoły średniej, nastoletni ludzie muszą podjąć się wyboru w życiu, jednego z najtrudniejszych. Sporo z nich decyduje się na podjęcie studiów, lecz często wybór kierunku przyprawia ich o ból głowy. Politechnika, Akademia czy może kierunek lekarski? W obecnej sytuacji ekonomicznej, żaden z kierunków nie daje nam 100 % gwarancji na odszukanie miejsca zatrudnienia.
Tłumacz

Tłumacz – w jakiej sytuacji może nam być niezbędny? Jak znaleźć tego najlepszego i najbardziej kompetentnego? Komu warto zaufać?

Załatwiasz jakieś sprawy z firmą zagraniczną? Posiadasz tam kontrahentów? A może planujesz się zatrudnić w niniejszym miejscu? Zatem na pewno odbywasz rozmowy w obcym języku – z powodu jego popularności najprawdopodobniej jest to angielski. Obecnie jest on na tyle powszechny, iż chyba niemal każdy zna go chociaż w małym stopniu.
praca tłumacza
Opracowanie: ActuaLitté
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezbędne w dzisiejszych czasach – znajomość języków obcych

We współczesnych czasach, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługi tłumaczy języków obcych, coraz więcej osób zajmuje się świadczeniem takich właśnie profesjonalnych usług. Bez wątpienia komunikacja międzynarodowa stała się w ostatnich latach bardzo istotna, szczególnie w zakresie prowadzenia własnej działalności, bądź pozyskiwania pewnego rodzaju sprzętu skutkiem tego warto uczyć się języków obcych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.