Fotograf
para młoda
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymarzone momenty uchwycone na zdjęciu, czyli jakim sposobem przeprowadzić odpowiednią sesję ślubną

Zaślubiny to jedno z najwspanialszych uroczystości w życiu. Chcemy te wyjątkowe wspomnienia zatrzymać przez jak najdłuższy czas. Piękne zdjęcia będą odpowiednią pamiątką nie tylko dla nas, lecz także dla naszych krewnych. Dzięki nim długie zimowe wieczory staną się dobrą okazją do wspomnień.
ciąża
Opracowanie: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografie rodzinne, jakie przedstawiają się wręcz idealnie

Dzisiaj fotograficy skupiają się przede wszystkim na tym, by posiadać bogate, wypełnione przekonywującymi fotografiami albumy, gdyż są zorientowani, iż tylko tym sposobem mają okazję znaleźć sporo klientów, którzy będą mieli ochotę pracować z nimi na dłużej.
laptop, office
Opracowanie: Peter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasz kraj również ma piękne miasta

Zanim wyruszymy w odległą, niesamowitą podróż oraz pochwalimy się przed znajomymi pięknymi zdjęciami, zwiedźmy kilka polskich miast wartych obejrzenia.
prezent
Opracowanie: desi.italy

Doskonałe prezenty

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś sprawić podarunek? Tak, wydaje się to bardzo proste, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce schodzą. Prezent dla bizneswoman? Co ja mogę kupić, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby sugeruję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę wybór jest naprawdę pokaźny. Na początku proponuję poobserwować taką osobę jakie rzeczy ją interesują| by nie popełnić bezsensownego błędu. Bardzo porządnym typem jest też sesja fotograficzna co dzisiaj jest coraz to więcej popularniejszym upominkiem o bardzo szerokim mniemaniu.
rzeźba terenu
Opracowanie: APEKS Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: APEKS Sp. z o.o.

Chcesz mieć rewelacyjną pamiątkę z istotnych chwil w życiu Twojej rodziny? Zatrudnij fotografa!

Jedną z najważniejszych rzeczy, które ma praktycznie każdy z nas i których praktycznie w żaden sposób nie możesz nikomu zabrać, są na pewno różnego rodzaju miłe wspomnienia z przeszłości.
aparat marki Nikon
Opracowanie: Jay Kim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który fotograf ślubny zrobi więcej niż jego konkurenci?

Fotografia to magiczny rytuał, który zapewnia długowieczność naszych wspomnień. Fotograf natomiast to czarodziej potrafiący pokazać niecodzienne chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie natomiast, gdy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, telefonach, laptopach, kiedy najprostszy aparat można sobie sprawić już za małe pieniądze, wielu ludzi rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.