Fotograf
para młoda
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymarzone momenty uchwycone na zdjęciu, czyli jakim sposobem przeprowadzić odpowiednią sesję ślubną

Zaślubiny to jedno z najbardziej wyczekiwanych uroczystości w całym życiu. Pragniemy te wyjątkowe wspomnienia zatrzymać na zawsze. Piękne zdjęcia będą odpowiednią pamiątką nie tylko dla nas, lecz również dla naszych krewnych. Z ich pomocą długie jesienne wieczory staną się doskonałą okazją do wspominania.
ciąża
Opracowanie: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografie rodzinne, jakie przedstawiają się wręcz idealnie

Dzisiaj fotografowie skupiają się głównie na tym, żeby mieć bogate, złożone wzbudzającymi chęć zobaczenia fotografiami albumy, gdyż są zorientowani, iż tylko takim sposobem mogą wyszukać sporo klientów, którzy będą mieli chęć pracować z nimi na dłużej.
laptop, office
Opracowanie: Peter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasz kraj również ma piękne miasta

Nim wybierzemy się w daleką, niesamowitą podróż oraz pochwalimy się przed przyjaciółmi fascynującymi zdjęciami, odwiedźmy kilka polskich miast godnych zobaczenia.
prezent
Opracowanie: desi.italy

Doskonałe prezenty

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś sprawić podarunek? Tak, wydaje się to bardzo proste, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce schodzą. Prezent dla bizneswoman? Co ja mogę kupić, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby sugeruję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę wybór jest naprawdę pokaźny. Na początku proponuję poobserwować taką osobę jakie rzeczy ją interesują| by nie popełnić bezsensownego błędu. Bardzo porządnym typem jest też sesja fotograficzna co dzisiaj jest coraz to więcej popularniejszym upominkiem o bardzo szerokim mniemaniu.
rzeźba terenu
Opracowanie: APEKS Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: APEKS Sp. z o.o.

Chcesz mieć rewelacyjną pamiątkę z istotnych chwil w życiu Twojej rodziny? Zatrudnij fotografa!

Jedną z najważniejszych rzeczy, które ma praktycznie każdy z nas i których praktycznie w żaden sposób nie możesz nikomu zabrać, są na pewno różnego rodzaju miłe wspomnienia z przeszłości.
aparat marki Nikon
Opracowanie: Jay Kim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który fotograf ślubny zrobi więcej niż jego konkurenci?

Fotografia to magiczny rytuał, który zapewnia długowieczność naszych wspomnień. Fotograf natomiast to czarodziej potrafiący pokazać niecodzienne chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie natomiast, gdy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, telefonach, laptopach, kiedy najprostszy aparat można sobie sprawić już za małe pieniądze, wielu ludzi rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.