Fotograf
para młoda
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymarzone momenty uchwycone na zdjęciu, czyli jakim sposobem przeprowadzić odpowiednią sesję ślubną

Zaślubiny to jedno z najważniejszych uroczystości w życiu. Chcemy te wyjątkowe wspomnienia zatrzymać przez jak najdłuższy czas. Cudowne zdjęcia będą odpowiednią pamiątką nie tylko dla nas, lecz również dla naszych przyjaciół. Dzięki nim długie jesienne wieczory staną się dobrą okazją do wspomnień.
ciąża
Opracowanie: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografie rodzinne, jakie przedstawiają się wręcz idealnie

Dzisiaj fotografowie skupiają się głównie na tym, żeby mieć bogate, złożone wzbudzającymi chęć zobaczenia fotografiami albumy, gdyż są zorientowani, iż tylko takim sposobem mogą wyszukać sporo klientów, którzy będą mieli chęć pracować z nimi na dłużej.
laptop, office
Opracowanie: Peter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasz kraj również ma piękne miasta

Nim wyruszymy w odległą, niesamowitą podróż oraz pochwalimy się przed znajomymi fascynującymi fotografiami, odwiedźmy kilka polskich miejscowości wartych zobaczenia.
prezent
Opracowanie: desi.italy

Doskonałe prezenty

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś zrobić dar? Tak, wydaje się to bardzo proste, a jak przychodzi co do czego to każdemu ręce wysiadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja mogę kupić, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby sugeruję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę wariant jest naprawdę poważny. Na początku sugeruję poobserwować taką osobę które rzeczy ją interesują| by nie popełnić niemego błędu. Bardzo innowacyjnym doborem jest też sesja fotograficzna co dzisiaj jest coraz to więcej popularniejszym darem o bardzo rozległym znaczeniu.
rzeźba terenu
Opracowanie: APEKS Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: APEKS Sp. z o.o.

Chcesz mieć rewelacyjną pamiątkę z istotnych chwil w życiu Twojej rodziny? Zatrudnij fotografa!

Jedną z najważniejszych rzeczy, które ma praktycznie każdy z nas i których praktycznie w żaden sposób nie możesz nikomu zabrać, są na pewno różnego rodzaju miłe wspomnienia z przeszłości.
aparat marki Nikon
Opracowanie: Jay Kim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który fotograf ślubny zrobi więcej niż jego konkurenci?

Fotografia to niezwykły obrzęd, który zapewnia długowieczność naszych przeżyć. Fotograf zaś to czarodziej potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie jednak, kiedy aparaty fotograficzne są powszechnie dostępne, w smartfonach, komórkach, tabletach, kiedy prosty sprzęt można sobie sprawić już za niewielkie pieniądze, wiele osób rezygnuje z fachowca. Czy to dobry krok?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.