Fotograf
para młoda
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymarzone momenty uchwycone na zdjęciu, czyli jakim sposobem przeprowadzić odpowiednią sesję ślubną

Ślub to jedno z najbardziej wyczekiwanych uroczystości w całym życiu. Pragniemy te cudowne wspomnienia zatrzymać jak dłużej. Cudowne fotografie staną się odpowiednią pamiątką nie tylko dla nas, lecz także dla naszych krewnych. Dzięki nim długie zimowe wieczory staną się doskonałą okazją do wspominania.
ciąża
Opracowanie: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotografie rodzinne, jakie przedstawiają się wręcz idealnie

Dzisiaj fotografowie skupiają się głównie na tym, żeby mieć bogate, złożone wzbudzającymi chęć zobaczenia fotografiami albumy, gdyż są zorientowani, iż tylko takim sposobem mogą wyszukać sporo klientów, którzy będą mieli chęć pracować z nimi na dłużej.
laptop, office
Opracowanie: Peter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasz kraj również ma piękne miasta

Zanim wybierzemy się w daleką, egzotyczną podróż i pochwalimy się przed znajomymi pięknymi fotografiami, odwiedźmy kilka polskich miejscowości godnych obejrzenia.
prezent
Opracowanie: desi.italy

Doskonałe prezenty

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś sprawić podarunek? Tak, wydaje się to bardzo nieskomplikowane, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce wysiadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja mogę kupować, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby ofiaruję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę dobór jest naprawdę pokaźny. Na początku proponuję poobserwować taką osobę które rzeczy ją interesują| by nie popełnić bezsensownego błędu. Bardzo nowym typem jest także sesja fotograficzna co dziś jest coraz to więcej popularniejszym podarunkiem o bardzo opasłym znaczeniu.
rzeźba terenu
Opracowanie: APEKS Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: APEKS Sp. z o.o.

Chcesz mieć rewelacyjną pamiątkę z istotnych chwil w życiu Twojej rodziny? Zatrudnij fotografa!

Jedną z najważniejszych rzeczy, które ma praktycznie każdy z nas i których praktycznie w żaden sposób nie możesz nikomu zabrać, są na pewno różnego rodzaju miłe wspomnienia z przeszłości.
aparat marki Nikon
Opracowanie: Jay Kim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który fotograf ślubny zrobi więcej niż jego konkurenci?

Fotografia to niezwykły obrzęd, który zapewnia długowieczność naszych przeżyć. Fotograf zaś to czarodziej potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie jednak, kiedy aparaty fotograficzne są powszechnie dostępne, w smartfonach, komórkach, tabletach, kiedy prosty sprzęt można sobie sprawić już za niewielkie pieniądze, wiele osób rezygnuje z fachowca. Czy to dobry krok?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.