Brzmienie
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Zespół muzyczny musi dbać o jakość instrumentów

Słuchamy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej wspaniałym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i zauważamy, iż to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek niesamowite w tym wszystkim jest to, że na koncertach dba się nie tylko o samą muzykę, lecz także i o otoczenie artystów, tak żeby wszystko przyciągało nasz wzrok i skupiało go na scenie. A staje się tak przede wszystkim przez to, że muzycy dokładają naprawdę wielkich starań do tego, by jak najmocniej zadowolić swoich fanów.
muzycznie
Opracowanie: Urko Dorronsoro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Piękna i tradycyjna muzyka góralska jako coś co współtowarzyszy góralom w domu, rozwesela życie a także sprawia wesołość swoim pogodnym brzmieniem.

Muzyka góralska ma dużo łączących aspektów z muzyką różnych regionów Polski. Jej twórcy są anonimowi i powstaje spontanicznie, wynika z codzienności, z podstawowych pragnień i instynktów twórców oraz realizatorów. Opowiada ona o tym co góralom najbliższe - o umiłowanych Tatrach, przygodach zbójników i o kłusowniczych wypadach lub po prostu składa się z śmiesznych piosenek. Nie może braknąć w niej motywów o miłości, czy przegadywania się chłopca z dziewką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.