Brzmienie
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Zespół muzyczny musi dbać o jakość instrumentów

Słuchamy płyty i jesteśmy zaskoczeni jej niesamowitym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz zauważamy, iż to wszystko brzmi jeszcze lepiej. W dodatku wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie jedynie o samą muzykę, ale również oraz o otoczenie artystów, tak by wszystko przykuwało nasz wzrok oraz zatrzymywało go na scenie. A dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że muzycy dokładają naprawdę wielkich sił do tego, aby jak najbardziej zadowolić swoich słuchaczy.
muzycznie
Opracowanie: Urko Dorronsoro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Piękna i tradycyjna muzyka góralska jako coś co współtowarzyszy góralom w domu, rozwesela życie a także sprawia wesołość swoim pogodnym brzmieniem.

Muzyka góralska ma dużo łączących aspektów z muzyką różnych regionów Polski. Jej twórcy są anonimowi i powstaje spontanicznie, wynika z codzienności, z podstawowych pragnień i instynktów twórców oraz realizatorów. Opowiada ona o tym co góralom najbliższe - o umiłowanych Tatrach, przygodach zbójników i o kłusowniczych wypadach lub po prostu składa się z śmiesznych piosenek. Nie może braknąć w niej motywów o miłości, czy przegadywania się chłopca z dziewką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.