Bezpieczeństwo
Opony
Opracowanie: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drogi uczestniku ruchu drogowego, bo dokładnie taki jesteś - rozsądny. Pamiętaj o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekany przez nas okres. Czyli zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również czas, gdy musimy zadbać o nasz samochód i pomyśleć o zamianie opon. Nie odkładajmy tego na ostatnią moment, gdyż będzie nam się zwyczajnie źle jeździć i możemy doprowadzić do wypadku.
Opona zimowa firmy Michelin
Opracowanie: Supermac1961
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zastanówmy się jakie są najlepsze opony na zmianę

Niektórzy lubią mieć opony na zmianę

Są ludzie, którzy jadąc do wulkanizatora by przemienić opony odpowiednio do pory roku, za każdym razem kupują nowe, stare zostawiają do sprzedaży na rynku wtórnym, czym przeważnie trudni się konkretny wulkanizator. Jednak spora część kierowców kocha mieć opony na zmianę, które może wymienić od razu, kiedy jedynie pojawi się zmiana aury. Jeśli na konkretnych oponach chcemy pojeździć jeszcze w przyszłym sezonie, to w czasie chowania ich musimy zastosować się do paru porad, tak żeby mieć pewność, że po czasie leżakowania będą one dobre do zastosowania.
Letnie festiwale muzyczne w Portugalii
Opracowanie: Sigma International
Na podstawie danych z: Sigma International

Firmy ochroniarskie mające swą siedzibę w Łodzi jako potencjalne miejsce pracy dla mężczyzn pozostających bez zatrudnienia

Aktualna sytuacja na rynku pracy wymaga od osób zarejestrowanych w wojewódzkich urzędach pracy przede wszystkim elastyczności. Jak wypowiadają się eksperci, jeżeli dana osoba nie może znaleźć zatrudnienia w wyuczonym zawodzie, to powinna jak najszybciej się przekwalifikować. W przeciwnym przypadku będzie skazana na długotrwałe bezrobocie, a posiadane przez nią umiejętności po prosto z biegiem miesięcy się zdezaktualizują.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.