Bank
pieniądze z pożyczki
Opracowanie: Håkan Dahlström
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pożyczki pozabankowe – o czym koniecznie trzeba pamiętać, zanim skorzysta się z wybranej oferty?

Obecnie nie trzeba posiadać już wolnych środków, żeby kupić samochód, nowoczesny sprzęt komputerowy czy wycieczkę zagraniczną. Z pomocą przecież przychodzą pożyczki oraz kredyty, które są proponowane głównie przez banki. Od jakiego czasu jednak wielkim zainteresowaniem charakteryzują się również pożyczki pozabankowe, udzielane przez różnego rodzaju parabanki. Z jakiego powodu? Jakie są ich podstawowe zalety? O czym trzeba pamiętać, zanim skorzysta się z wybranej oferty?
Banknoty euro
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak możemy zminimalizować koszty stałe w firmie?

Własna aktywność gospodarcza dla wielu z nas jest marzeniem, które chcemy zrealizować. Jeszcze kilka lat temu niestety taka ewentualność była stosunkowo ograniczona ze względu na obowiązujące kodyfikacje ustawodawcze. Jednak wraz z dołączeniem Polski do Unii Europejskiej sytuacja stanowczo się przekształciła. Obecnie nasze możliwości przedsiębiorcze są bardzo duże. Niejednokrotnie nasze działania są ograniczone tylko naszą inwencją twórczą. W związku ze istotną ilością ułatwień dla początkujących przedsiębiorców nikt z nas nie powinien mieć kłopotu z założeniem swojej firmy.
błąd
Opracowanie: ryan melaugh
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju formalności będą niezbędne jeżeli zamierza się kupić mieszkanie na kredyt.

Zakup swojego mieszkania jest dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli chodzi o finanse. W dalszym ciągu niewiele osób pozwolić sobie może na to, żeby taki zakup zrealizować za oszczędności, więc należy się wówczas wspomóc jakimś kredytem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.