Promienie słońca mogą stać się twoim nieprzyjacielem – obroń się przed nimi

Mieszkanie powinno stać się dla domowników miejscem, w którym będą czuć się nieskrępowanie, ale i bezpiecznie. Jednakże nierzadko nie pamięta się, iż niebezpieczeństwo mogę stanowić także czynniki, które z pozoru są naszym sprzymierzeńcem, między innymi słońce.


drukarnie
Opracowanie: Memorial Student Center Texas A&M University
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
kupić
Opracowanie: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol
Dlatego trzeba dogłębnie namyślić się nad nabyciem ochrony, jaką stanowią folie okienne - foliach okiennych. W dzisiejszych czasach niezwykle wiele wiemy o chorobotwórczym wpływie promieni ultrafioletowych na ciało człowieka. Przyspieszają one między innymi proces starzenia się skóry, mogą wywoływać dane reakcje alergiczne, ale co najgorsze, lekarze często przypisują im rozwijanie się złośliwych zmian nowotworowych. Folie okienne mogą uchronić nas od tych dotkliwych skutków, stwarzając bezpieczną powierzchnię, która jest wolna od złego wpływu promieni UV. Pośród folii przeznaczonych na okna można wyodrębnić trzy szczególne odmiany, takie jak folia matowa, folia ochronna antywłamaniowa, jak również folia przeciwsłoneczna. Folia matowe przeznaczona jest dla pomieszczeń takich jak sypialnie czy łazienki.

Przechodząc do sedna sprawy - ta proponowana strona przedstawia trochę inny punkt widzenia na tę kwestię, niż to zostało przedstawione w tekście, który w tym momencie czytasz.

Jej matowa forma pozwala bowiem na zabezpieczenie naszej prywatności przed oczyma wścibskich sąsiadów. Folia antywłamaniowa z kolei to alternatywa dla ludzi mających własną działalność, pragnących zapewnić swoim halom produkcyjnym najlepsze zabezpieczenie przed włamywaczami. Folia (sprawdź jak szybko pakować w folię termokurczliwą) przeciwsłoneczna natomiast bywa doskonałym rozwiązaniem tak dla obszarów biurowych, jak i domowych.


Powinno się pamiętać, iż poza czasem urlopowym spędzanym w gorących krajach, słońce nie zawsze bywa naszym przyjacielem. Warto zatem wiedzieć, jak się przed nim ochronić - „CEFOL”.
20-02-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.