Spróbujmy odkryć nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez ulubionej muzyki jest w ogóle możliwe? Bądź co bądź tak - w końcu nawet najwspanialsza muzyka to nie jedzenie, jakoś da radę przeżyć bez choćby regularnego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakże byłoby idealnie gdybyśmy nigdy nie byli zmuszeni tak jakby zrezygnować z przesłuchiwania muzyki.


hip-hop
Opracowanie: Circuito Fora do Eixo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zasadniczo muzyka powoduje, iż nasze życie jest fajniejsze, najzwyczajniej wcale nie jest tak, że czujemy swoistą pustkę w głowie. Wiadomo: dobra muza jest w stanie w dużym stopniu poprawić nam dzień, zatem można śmiało powiedzieć, iż odsłuchiwanie muzy jest nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, to jasne.

Byłoby fajnie, gdyby choćby rap i hip-hop płyty cd/dvd były w Polsce "nieco" tańsze, ale tak naprawdę trudno naciskać na firmy, które trudnią się produkcją piosenek, albumów. Tego typu firmy są zarządzane przez mądrych ludzi, którzy zdają sobie sprawę w jaki sposób zapewnić każdemu akcjonariuszowi znaczące profity. Choć oczywiście są interesujące możliwości, dzięki którym najzwyczajniej w świecie będziemy mieli stały dostęp do muzyki, na legalu, w zupełności bezpłatnie. To naprawdę realne. Bądź co bądź wystarczy trochę się rozejrzeć, otworzyć konto w popularnym serwisie Spotify. Ciężko tak naprawdę zakładać, że właśnie takie serwisy jak Spotify są niegodne naszej uwagi. Można powiedzieć, iż Spotify to przyszłość świata muzyki (powiększaj płytotekę muzyczną o nowych wykonawców: pop cd/dvd).

Bardzo cieszy, że dzisiaj niemal wszystkie - znane, lecz także niszowe disco, blues czy pop płyty cd/dvd bez większego kłopotu mogą zostać odsłuchane przez właśnie nas bez najmniejszych ograniczeń, bezpłatnie, bez łamania polskiego prawa. No wystarczy trochę otworzyć oczy.

Może ten tekst to najzwyklejszy misz-masz, czyli w zasadzie nie umieszczono w nim zbyt wielu bardzo szczegółowych, odkrywczych ciekawostek, rad, ale no nie takie miał intencje autor owego artykułu. Zapamiętajmy zatem: rock, poezja śpiewana płyty cd/dvd czy muzyka hip-hopowców wreszcie jest aktualnie dostępna dla autentycznie każdego człowieka. Wielka szkoda, że w wielu przypadkach nie korzystamy z takowych możliwości (sprawdź newsy i zamów do domowej płytoteki: płyty hip-hop i rap).
14-07-2014
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.