Poszukujesz pięknych oraz wygodnych okien do swojego domu? Dzisiaj modne stają się okna casement

Okna są niezwykle istotnym elementem domu, przez to muszą być nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Katalog okien okazuje się niesamowicie urozmaicony oraz szeroki, przez co każdy może dopasować idealne okna do swego domu.


Zachodnie fascynacje


Wybór okien jest tak duży, że każdy bez trudu dobierze idealne okna dla siebie.


pieniądze
Opracowanie: superscheeli
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Na rynku wciąż pojawiają się nowe produkty i ciekawe modele okien. Coraz częściej rodzimi nabywcy wykorzystują fascynacje z zachodu, jak choćby okna casement. To okna, które zyskały uznanie na Wyspach Brytyjskich, w Holandii, jak również w państwach skandynawskich - sprawdzone okna otwierane na zewnątrz. Charakterystyczne dla okien tego typu jest to, że są one otwierane na zewnątrz. Rodzimi producenci okien produkują takie okna przede wszystkim na rynek zachodni, niemniej coraz częściej na taki model okna zdecydowani są również nasi rodacy.


okna otwierane na zewnątrz
Opracowanie: Kurhan
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu


Dlaczego warto wybrać okna otwierane na zewnątrz?


Kolejne tematy

Energooszczędność dla ciebie oraz na każdą kieszeń.

Plakat
Opracowanie: Mehr Demokratie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz mieć energooszczędny budynek, może być to coraz bardziej możliwe. Wszystko dzięki temu, iż technologia idzie do przodu.


Dobrze jest posiadać w budynku baterie słoneczne, gdyż znacząco obniżają one koszty zużywania energii elektrycznej, a także przyczynią się do dbania o środowisko.


W polskich domach stosuje się przede wszystkim okna otwierane do wewnątrz. Coraz chętniej sięga się jednakże po okna w typie casement, które rozwierają się na zewnątrz. Skąd się wzięło powodzenie takich okien? Niewątpliwie jest to związane z wyjątkową funkcjonalnością tego rodzaju okien - solidne okna casement. Przez otwieranie skrzydła okna na podwórko można uzyskać wiele powierzchni w pokoju. Pozostałe miejsce można spożytkować na ustawienie mebli lub ozdób, bo nie będą one przeszkadzały w wygodnym uchylaniu okna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.