Plusy użycia telebimów w nowoczesnych formach reklamy, jak sprawdzają się one w dużych miastach.

Jedną z najbardziej skutecznych obecnie form wielkoformatowych reklam stały się telebimy. Popularność zyskały niezbyt dawno, bo raptem kilkanaście lat temu, a w ogromnym stopniu przyczynił się do tego technologiczny rozwój. W telebimach używane są bardzo wydajne, mocne diody, jakich światło widać dobrze z daleka, a poza tym będą one zużywać bardzo mało prądu.

Telebim reklamowy
Opracowanie: clry2
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na każdy piksel składają się trzy diody, to znaczy czerwona, zielona i niebieska. Sterując poziomem świecenia każdej z nich otrzymuje się końcową barwę danego punktu, czyli to, co może zobaczyć odbiorca. Typowe telebimy złożone są z paneli, w skład każdego z nich wchodzi kilkaset punktów. Ogromną zaletą telebimów stała się modułowa budowa, dzięki temu że pojedyncze panele łatwo mogą być łączone w większe bloki, to zmontowanie większych telebimów nie będzie żadnym problemem. Z tego też powodu na ulicach i w obiektach można znaleźć telebimy mające różne rozmiary, niektóre z nich mają kilka metrów powierzchni i są widoczne nawet z odległości kilkuset metrów - firma Medas-Media.

Telebimy bardzo często spotyka się w mniejszych i większych miastach. Położone są one najczęściej w miejscach, gdzie przebywa więcej osób, więc doskonale nadają się na to większe skrzyżowania czy okolice sportowych i rozrywkowych obiektów. Taka lokalizacja powoduje, że reklamy wyświetlane na telebimach będą dostępne dla dużej ilości odbiorców, a że przeważnie będzie ona przyciągać uwagę przechodniów, to charakteryzuje się ona bardzo dużą skutecznością.


Kolejne tematy

Billboard poznań może okazać się zrobiony na telebimie

Bilboard
Na podstawie danych z: flickr.com
Istotniejsze jest gdzie aniżeli jaka
Decydując się na reklamę, która ma promować usługi naszej firmy, pragniemy aby przyniosła ona jak najlepsze efekty oraz docierała do sporej liczby obywateli. Przez to właśnie musimy pamiętać, że istotniejsze będzie gdzie taka reklama będzie zamieszczona, jak wiele osób będzie mogło ją dziennie zobaczyć, aniżeli to, jak ona naprawdę będzie stworzona.
Jednak pomimo bardzo dużych plusach telebimów pamiętać także trzeba o ich wadach.

Zapewne przyda Ci się hiperłącze do serwisu (http://www.marmatddd.pl/oferta.html), jeśli ciekawią Cię opracowane w tym poście treści. Na poniższej stronie znajdziesz ich znacznie więcej.

Największą z nich jest jasność świecenia, szczególnie nocą. Jeżeli telebim szczecin struga świeci zbyt mocno, to może powodować oślepianie kierujących i pieszych, a to niestety zakończyć się może wypadkiem. Z tego też powodu w części miast zostały wprowadzone przepisy precyzyjnie określające, w jaki sposób mogą być instalowane telebimy, aby nie stanowiły zagrożenia.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło (multibed.pl/kaucja-za-wynajem-mieszkania/) a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapamiętasz.

Tym sposobem temu będą one bezpieczne, a równocześnie będą spełniać swoje zadania.
28-01-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.