Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

Czy na myśl o pierwszej randce czujesz stres i poddenerwowanie? Masz szansę z łatwością pokonać stres i niepewność określając wcześniej najważniejsze części spotkania, ostatecznie najtrudniejszy etap - którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki paru skutecznym pomysłom miło spędzisz czas.
Gdzie pójść na naszą pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę spotkania wybierz miejsce do którego moglibyście pójść. Najważniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. kawiarnie, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub (informacje) piknik. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Opracowanie: kevindooley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Jeśli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy albo randka może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Kolejne tematy

W jaki sposób niedrogo zorganizować wesele?

rynek we Wrocławiu
Opracowanie: Wilhelm Rosenkranz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wszyscy mają okrojony budżet, jednakże istnieją metody na to, aby mieć bajeczne uroczystości weselne przy skromniej zasobnym portfelu.


W czasie ustalania daty ślubu, właściwa data oraz czas mogą pomóc zaoszczędzić Ci dużą sumę pieniędzy.


Postaw na wygodę i styl ale nie staraj się na siłę zmienić swojego stylu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się wygodnie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i odpowiednio dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze spotkanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Opracowanie: Frerieke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Co mówić na pierwszej randka?

Często Twój partner lub partnerka także się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze - staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł Ci się podoba. Jeśli tak, to na danej witrynie (https://entrevilles.pl/) możesz wyszukać nowe ciekawe informacje. Opowiedz o swych wrażeniach.

Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i razem spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Na pewno rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i mały flirt.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.
20-07-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.