Opis najczęściej spotykanych rodzajów transportu towarów, ich zalety i wady.

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas zakupów jest zapewnienie odpowiedniego transportu towarów. Aktualnie nie ma z tym żadnego problemu, bowiem bez względu na lokalizację można bez przeszkód znaleźć przewoźnika, jaki wszystko dostarczy.


spa
Opracowanie: Take Back Your Health Conference
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


drukarnie
Opracowanie: Todd Dwyer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


oczywiście za odpowiednią opłatą, lecz na szczęście są w tym zakresie najróżniejsze możliwości jeżeli chodzi o ceny. Najbardziej popularny aktualnie jest transport kontenerowy, wielkie jednostki pływają pomiędzy wszystkimi kontynentami, więc bez problemów można zorganizować dostawę nawet na drugi koniec świata. Taki rodzaj transportu jest stosunkowo tani, lecz trzeba się liczyć z dość długim, wynoszącym nawet parę tygodni czasem oczekiwania. Alternatywą dla części tras staje się transport (link tu...) kolejowy, przy podobnych opłatach trwa on znacznie krócej.


dłużnik
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli komuś zależy na dużej szybkości, a koszty nie są najważniejsze, to idealnie będzie się nadawał transport (pozostałe wiadomości) lotniczy - sprawdź tutaj. Przy produktach szybciej psujących się niekiedy nie ma innej możliwości, jak dowiezienie ich właśnie w taki sposób, taka forma przewozu jest także ogromnie popularna w przypadku niewielkich gabarytowo, lekkich przesyłek. Samolot ma ten niezaprzeczalny plus, to znaczy szybkość, lot do oddalonych o kilka tysięcy kilometrów miejsc nie będzie trwał więcej niż kilkanaście godzin.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.