Opakowania tekturowe - z całą pewnością nader skuteczna „broń” w walce konsumenta

Egzystujemy w epoce konsumpcjonizmu. Obecne czasy cechuje nadzwyczaj szybki rozwój oraz wielka konkurencja.


Przedsiębiorcy usilnie starają się przyciągnąć uwagę nowych odbiorców.


wizja - firma
Opracowanie: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Na który projekt budynku się zdecydować?

dom z drewna
Opracowanie: Wolf System
Na podstawie danych z: Wolf System
Zapoczątkowując szukanie w katalogach wyśnionego budynku, trzeba liczyć się z tym, iż gros czynności, które normalnie wykonuje architekt przygotowujący koncepcję będziemy musieli przygotować sami. Doradztwo i wiedza projektanta jest jednym z fragmentów, z których świadomie rezygnujemy, stawiając na zakup dokumentacji "typowej".


Powszechnie wiadomo, iż kupujemy oczami. Decyzja o nabyciu określonego produktu zazwyczaj następuje - jak pokazują przeprowadzone badania - w przeciągu dwóch lub trzech sekund od momentu obejrzenia półek sklepowych. Sposób zapakowania towaru okazuje się jednym z nadrzędnych „narzędzi” promocji firmy i zwielokrotniania wyników biznesowych. W całym tym „procesie” bardzo ważną rolę odgrywa tektura falista. Czemu ? To ona albowiem stanowi naczelny „budulec” opakowań. Rzeczony surowiec posiada cały szereg wielorakich atutów: uniwersalność, praktyczność, lekkość, giętkość, trwałość - wymieniać można bez końca. Dodatkowo, opakowania tekturowe ulegają recyklingowi . Podczas gdy, sztuczne tworzywa rozkładają się przez setki lat, papier jest materiałem w pełni biodegradowalnym, a przechowywane w nim artykuły spożywcze dłużej zachowują swą świeżość.


Dobrze byłoby , iż tektura falista powstaje na skutek sprasowania kilku lub kilkunastu warstw masy papierniczej połączonych ze sobą falą papierniczą. Liczba wykorzystanych warstw zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb.
22-06-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.