Oklejanie jako najtańszy i szybki sposób na odświeżenie wyglądu auta

Oklejanie samochodów zezwala na prędką i łatwą odmianę designu samochodu. Folię można w każdej chwili zdjąć przywracając pojazdowi dotychczasowy wygląd, lub też okleić je inną.


murale
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pokrycie lakieru folią posiada sporo zalet. Jeśli prawdziwa powłoka lakiernicza jest zużyta, bądź poblakła, folia skutecznie schowa jej braki i nada autu atrakcyjniejszy design. Przemiana odcieni pojazdu przez oklejanie go folią to świetna alternatywa dla standardowego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania samochodu. Oklejanie samochodów Wrocław to tani i najszybszy sposób na kompletne odświeżenie wyglądu samochodu.


Oprócz oklejania aut folią docinaną z arkusza, jest również sposób natryskowy. Warstewki natryskowe są dostępne w większej liczbie barw, można je również cieniować, nie ma problemu z zakrywaniem elementów o niesymetrycznych konturach. Owego typu osłonka przez to, że jest grubsza i bardziej elastyczna, lepiej zabezpiecza też znajdujące się pod nią lakier i blachę. Znacznie swobodniej się ją aplikuje, lecz także swobodniej eliminuje.


Nanoszenie folii natryskowej przywodzi zwykłe lakierowanie. Folia kryje lepiej od lakieru, ma mniejsze skłonności do stanowienia zacieków. To nie znaczy, że wystarczy nią po prostu zachlapać wóz. Im pieczołowiciej nadwozie pozostanie przygotowywane, tym lepszy i trwalszy będzie rezultat końcowy wszystkich tych zabiegów.


Kolejne tematy

Jak nie dać się oszukać kupując używane auto

drogeria
Opracowanie: halfrain
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie jest żadną tajemnicą, iż rynki samochodów używanych posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby sprzedać towar w jak najlepszej cenie.


Po takim zabiegu użytkowanie pojazdu nie czyni najmniejszego problemu. Po wyschnięciu guma znosi duże wahania temperatur, dlatego nie ma obaw, że zaszkodzą jej mrozy, lub upały.
06-04-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.