Usługi kulturalne
przykładowy samochód marki ford
Opracowanie: Greg Gjerdingen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
okulary i książka
Na podstawie danych z: flickr.com

Trzeba niektóre sprawy księgowe załatwiać przez internet

Księgowość internetowa jest znacznie bardziej modna
aparat marki Nikon
Opracowanie: Jay Kim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który fotograf ślubny zrobi więcej niż jego konkurenci?

Fotografia to magiczny rytuał, który zapewnia długowieczność naszych wspomnień. Fotograf natomiast to czarodziej potrafiący pokazać niecodzienne chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie natomiast, gdy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, telefonach, laptopach, kiedy najprostszy aparat można sobie sprawić już za małe pieniądze, wielu ludzi rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
Słownik
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Tłumacz przysięgły - ciężka droga do przyszłościowego zawodu

Żeby pracować w niektórych zawodach w naszym kraju, konieczne będzie nabycie właściwych uprawnień. Nie każda osoba może być przykładowo notariuszem czy sędzią, żeby pełnić tę funkcję należy ukończyć właściwe studia, mieć sporo doświadczenia, a niekiedy zdać trudny egzamin. Egzaminy do wielu uprzywilejowanych zawodów są trudne i wymagające, po to żeby odrzucić słabe osoby i wybrać naprawdę najlepszych, co do których komisja będzie pewna że sobie poradzą z zawodem. Do takich właśnie uprzywilejowanych zawodów zaliczany jest tłumacz przysięgły, którym żeby się stać trzeba wypełnić wyśrubowane wymagania.
Strona internetowa
Opracowanie: Chris Dlugosz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze wiadomości z Internetu na gcity

W dzisiejszych czasach Internet stał się ogromnym rynkiem zbytu, a wiele firm inwestuje w projektowanie własnych stron Internetowych. Jak odnaleźć swój serwis wśród tylu stron? Jak można określić czy nasza strona jest popularna w Internecie czy też nie. To właśnie dzięki PageRank wiemy czy nasza storna jest popularna czy też nie. Na stronie gcity.pl znajdziemy bardzo szczegółowy opis dotyczący tego jak prawidłowo odczytać PageRank, autorzy artykułu postarali się o dosyć czytelną tabelę dzięki której łatwo będziecie mogli przewidzieć swój PageRank.
projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych oraz sklepów i stron
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Pod tym adresem niedługo nowa odsłona witryny !!! NAZWA DOMENY !!!

Nieraz powstawanie nowych stron przedłuża się Nieraz niecierpliwy internauta musi czekać 6 miesiące i 27 dni. Ta niecierpliwość nie powinna ( i jej negatywne emocje) być kierowana na bogu ducha winnego programistę. Nowe strony rodzą się w bólach, i trzeba mieć świadomość, że ich powstanie nie jest proste. Jeśli chcemy by nasz użytkownik dostał na początku poprawnie działającą stronę to powinniśmy uzbroić się w cierpliwość.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.