Gry planszowe
Zdjęcia i odbitki
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Niesłychana technologia 3D - zdjęcia przyszłości

Współczesna technologia przedstawia w dziedzinie fotografii niesamowite możliwości. Ilustracją tego są zdjęcia 360 stopni. Prezentują w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych dziedzinach. Nie tylko zawodowcy mogą obecnie wykonywać takie kadry, lecz też hobbyści.
keyboard

Zaciekawienie instrumentami w dużym znaczeniu

Dzieci z reguły są niezwykle błyskotliwe i posiadają niezwykle dużo zamiłowań. Jednym z nich jest zaciekawienie muzyką w dużym tego słowa znaczeniu. Rolą rodzica jest ukierunkowanie malucha.
studio
Opracowanie: madassy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie kroki musi uczynić debiutujący muzyk pragnący zaistnieć na scenie?

Każdy z nas świetnie wie, ze muzyka stanowi niezmiernie ważny detal naszej codzienności. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że rozległa część naszego społeczeństwa całkowicie nie wyobraża sobie działania w otaczających warunkach bez jej częstego słuchania. Pomimo tego nasza aktywność w strefie muzykalnej nie ogranicza się jedynie do bezczynnego słuchania. Okazuje się bowiem, że niektórzy z nas posiadają umiejętności jej tworzenia.
Pierwsza randka
Opracowanie: Frerieke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

Czy myśląc o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Masz szansę z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność planując wcześniej najbardziej ważne elementy randki, przecież najtrudniejszy krok - czyli zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku efektywnym pomysłom miło spędzisz czas.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.