Gratka dla fanów muzyki i kultury
Dojrzała kobieta
Opracowanie: 123rf
Na podstawie danych z: 123rf

Nikt nie chce być samotny. Z wielu zagrożeń to istotnie wysuwa się na pierwsze miejsce. Całe szczęście jest wiele możliwości, by kogoś poznać

Z wielu zagrożeń i niepokojów naszego życia na czoło wychodzi samotność. Raczej nie mówi się o tym otwarcie, pewnie nie myślimy o tym, kiedy jesteśmy w związku, lecz samotność to nienaturalny stan dla każdego z nas. Po prostu człowiek stworzony jest do współistnienia z innymi. Nawet,jeśli
kiedy ktoś lubi spokój i preferuje samotność, czasami musi po prostu wyjść z domu, aby nawiązać kontakt z innymi ludźmi.

„Nie mam co na siebie włożyć” - problemy kobiet!

Jeżeli dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę zazwyczaj stoimy przed problemem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają o wiele łatwiej, świetnie skrojony garnitur męski załatwia sprawę prawie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy nadadzą się doskonale. A kobiety? No cóż.. Kobiety mają zdecydowanie więcej opcji wyboru, zatem i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat nieskończony.
fotografia ślubna
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

7 rzeczy odnośnie kartek okolicznościowych, o których musisz wiedzieć

Zaproszenia dla dzieci muszą być wesołe. Jeśli chcemy wyprawić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które ma sprosić swoich kolegów i koleżanki, to z pewnością musimy zadbać o to, aby miał szansę im wręczyć właściwie zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.
Namiot
Opracowanie: Oleh Slobodeniuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozłóż daszek ponad basenem aby zabezpieczyć go przed deszczem

Własny basen w ogrodzie to życzenie wielu osób. Części osób udaje się je spełnić. Basen może być wykonany przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, jednak przy odrobinie zaangażowania można także samemu zbudować tego rodzaju atrakcję. Jednakże w jednym i drugim przypadku musisz trzymać się pewnych wytycznych. Tak podczas tworzenia, jak i w trakcie korzystania z basenu. Jedną z najważniejszych kwestii jest jakość wody.
komputer
Opracowanie: Jason Cartwright
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zbiór najpopularniejszych klasycznych gier na komputer

Pośród wielu gier komputerowych, które co chwilę pojawiają się w sprzedaży, znajdzie się kilka takich, które zyskały miliony graczy i ogromną popularność na całym świecie. Jedną z tego typu produkcji został counter stike, której fabuła opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna strona musi bronić zakładników zaś druga dobrze ich pilnować.
Serwis randkowy
Opracowanie: Sympatia.pl
Na podstawie danych z: Sympatia.pl

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
berlin
Na podstawie danych z: www.orlicatravel.pl

Wyjazd motywacyjny do Berlina - które biuro podróży wybrać?

Wyprawy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym powstał cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.
Pierwsza randka
Opracowanie: Frerieke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

Czy myśląc o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Masz szansę z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność planując wcześniej najbardziej ważne elementy randki, przecież najtrudniejszy krok - czyli zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku efektywnym pomysłom miło spędzisz czas.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.