Gratka dla fanów muzyki i kultury
zespół
Opracowanie: Holmes Palacios
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Życie bez muzyki jest bowiem takie nijakie.

Ciężko sobie wyobrazić życie bez obecności muzyki. Takie życie byłoby smutne i zbyt ciche. Muzyka porusza nasze emocje, wyraża często to co, naprawdę odczuwamy, co chcielibyśmy wyrazić, muzyka jest dla nas pomocna w życiu. Czy słuchamy radia, czy zamykamy się w domu i włączamy na gramofonie swoją ulubiona muzykę czy może tańczymy na weselu przy znanych przebojach, to zawsze muzyka odgrywa najbardziej istotną rolę. Co jest w niej takiego cudownego,iż porywa nas do zabawy, zachęca do koncentracji i rozmyślania, przypomina nam różne okoliczności, wywołuje w nas emocje?
Dojrzała kobieta
Opracowanie: 123rf
Na podstawie danych z: 123rf

Nikt nie chce być samotny. Z wielu zagrożeń to istotnie wysuwa się na pierwsze miejsce. Całe szczęście jest wiele możliwości, by kogoś poznać

Z wielu zagrożeń i niepokojów w naszym życiu na czoło wysuwa się samotność. Raczej nie mówi się o tym otwarcie, pewnie o tym nie myślimy, gdy jesteśmy w związku, lecz samotność to nienaturalny stan dla każdego z nas. Po prostu człowiek jest stworzony do współżycia z innymi. Nawet, jak ktoś lubi spokój i preferuje samotność, to od czasu do czasu musi zwyczajnie wyjść z domu, żeby nawiązać kontakt z innymi ludźmi.

„Nie mam co na siebie włożyć” - problemy kobiet!

Gdy wybieramy się na jakąś imprezę zwykle stoimy przed dylematem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, dobry garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy sprawdzą się doskonale. A panie? No cóż.. Kobiety mają znacząco więcej opcji wyboru, zatem i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat rzeka.
fotografia ślubna
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

7 rzeczy odnośnie kartek okolicznościowych, o których musisz wiedzieć

Zaproszenia dla dzieci powinny być wesołe. Kiedy chcemy wyprawić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które ma zaprosić własnych kolegów i koleżanki, to z pewnością powinniśmy zadbać o to, żeby mógł im wręczyć odpowiednio zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.
Namiot
Opracowanie: Oleh Slobodeniuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozłóż daszek ponad basenem aby zabezpieczyć go przed deszczem

Własny basen przed domem to marzenie prawie każdego. Części osób udaje się je spełnić. Basen jest często tworzony przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, jednak przy odrobinie zapału można także na własną rękę stworzyć tego rodzaju konstrukcję. Jednakże w jednym i drugim przypadku musisz trzymać się pewnych wytycznych. Tak podczas tworzenia, jak i w trakcie użytkowania z basenu. Jedną z najważniejszych kwestii może się okazać jakość wody.
komputer
Opracowanie: Jason Cartwright
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zbiór najpopularniejszych klasycznych gier na komputer

Pośród wielu gier komputerowych, które co chwilę pojawiają się w sprzedaży, znajdzie się kilka takich, które zyskały miliony graczy i ogromną popularność na całym świecie. Jedną z tego typu produkcji został counter stike, której fabuła opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna strona musi bronić zakładników zaś druga dobrze ich pilnować.
Serwis randkowy
Opracowanie: Sympatia.pl
Na podstawie danych z: Sympatia.pl

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
berlin
Na podstawie danych z: www.orlicatravel.pl

Wyjazd motywacyjny do Berlina - które biuro podróży wybrać?

Wyjazdy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji podwładnych przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług poświęconych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.
Pierwsza randka
Opracowanie: Frerieke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

Czy myśląc o pierwszej randce czujesz tremę i zdenerwowanie? Możesz łatwo przemóc stres i niepewność planując wcześniej kluczowe części randki, przecież najtrudniejszy krok - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki kilku skutecznym poradom świetnie spędzisz czas.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.