Gratka dla fanów muzyki i kultury
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – wirtualna zabawa dla wymagających użytkowników

W regularnym zabieganiu, zadaniach i problemach poszukujemy niezobowiązującej zabawy, która pozwoli na moment odpocząć. Świetnie, jeżeli podczas relaksu możemy dodatkowo poćwiczyć naszą kreatywność i wyobraźnię.
mazury
Opracowanie: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Noclegi w Giżycku- doskonały pomysł na skuteczny odpoczynek, jak i wakacje marzeń zapadające w pamięć na długie lata.

Organizując wakacje szczególnie skrupulatnie należy zadbać się o nocleg, ponieważ jest to kluczowy element wyjazdu i jakiekolwiek zaniechanie tej sprawy mogłoby bardzo utrudnić wypoczynek. Nie bez przyczyny bardzo dużym zainteresowaniem u wczasowiczów cieszą się aktualnie Mazury, gdzie można pozwolić sobie nie tylko na wypoczynek, ale przede wszystkim na bezpośrednie obcowanie z naturą, co uspokaja oraz pozwala ‘oderwać się’ od szarości dnia codziennego. Doskonałym miejscem jeśli chodzi o nocleg na Mazurach jest Giżycko, które charakteryzuje się unikalnymi walorami, zarówno odnośnie krajobrazu, jak i komfortowych pokoi.
dom w bieszczadach
Opracowanie: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Weekend w Solinie - moc doskonałych atrakcji i potężny asortyment miejsc noclegowych

Solina to urocza miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc zaskakującego w tym, że każdego roku multum ludzi ochoczo odwiedza Zalew Soliński. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór i uwielbiasz górskie widoki to naturalnie w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się wypad nas Zalew Soliński.
Jezioro, Bory Tucholskie
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Z jakich powodów warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Sekret zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Region tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego perfekcyjne miejsce na odpoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikalne gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
polskie Tatry
Opracowanie: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn na nadchodzące wolne poleca się pojechać w góry zamiast nad morze?

Czas wakacji to od zawsze był, jest i będzie specjalny czas w życiu każdego człowieka, bez względu na płeć, wiek, czy zainteresowania. Jako dzieci, każde z nas nie mogło się doczekać wakacji niczym jakiegoś objawienia. Miliony pomysłów do zrealizowania, pełne odrzucenie szkoły i myśli, że we wrześniu znowu będzie trzeba zacząć się uczyć. Kiedy rozpoczynały się wakacje, wszystkie dzieci czuły, że będą one wieczne. Gry i zabawy ze znajomymi, wiele godzin poza domem i nieliczne obowiązki, jakich można się spodziewać, to związane z mieszkaniem lub zrobieniem zakupów.
Piknik na łonie natury
Opracowanie: Daniel Glifberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakie miejsca warto zorganizować nasz długi weekend?

Spora część z nas doskonale wie, że odpoczynek jest bardzo znaczącym szczegółem naszego życia. Czynne wypoczywanie pozwala nam sprawnie zapomnieć o każdych problemach życia codziennego, z którymi w szeregu przypadków się spotykamy. W tej sytuacji warto jednakże odnotować, że zorganizowanie dobrego wyjazdu powoduje nam wiele problemów. W praktyce bowiem nie wiemy w które miejsca się wybrać oraz jakie atrakcje zobaczyć.

Miejsca do spania w Polanicy Zdroju

Gdy wybieramy się na wczasy wiadomo, że trzeba sobie znaleźć nocleg. Nie zawsze jednak mamy pewność czy wybrać hotel czy pensjonat, ale są takie miejsca, że co by nie zostało wybrane, to będzie dobrze. Tak właśnie jest, jeżeli chodzi o noclegi Polanica Zdrój.
pranie
Opracowanie: zeevveez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sztuka prania - rady

Poprawne czyszczenie odzieży, mimo że wpisuje się w naszą powszednią rutynę, jest nie byle sztuką. Ze względu na powtarzalną naturę owej czynności, czasami zapominamy o istotnych elementach, mogących zoptymalizować pranie tkanin na każdym etapie, zaczynając od segregowania, a skończywszy na prawidłowej konserwacji pralki. Oto porady, jakich zastosowanie pomoże opanować sztukę czyszczenia tkanin do perfekcji.

Jeżeli pragniesz zainwestować w własny rozwój, coaching może być systemem akurat dla ciebie

Każda osoba chce odnieść sukces w życiu zawodowym oraz rodzinnym. Należy wiedzieć, że bardzo dużo zależy w tej kwestii od nas samych. Osoby, które chcą zdecydować się na własny rozwój osobisty, okazują się odważniejsze oraz chętniej decydują się na nowości, a tym samym mają większe szanse na powodzenie.
kopalnia
Opracowanie: peter castleton
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kopalnia odkrywkowa Krobia – z jakiego względu zapoczątkowała liczne protesty okolicznych mieszkańców?

Polskie kopalnie są miejscami pracy dla rzeczywiście dużej liczby górników, natomiast wydobywany w nich węgiel jest niezbędny Polakom, na przykład do ogrzewania ich domów. Złoża węgla, które są dostępne w kraju czekają na wydobycie, wobec tego dosyć często powstają nowe kopalnie. Przykładem może być chociażby kopalnia węgla brunatnego, której powstanie jest planowane na terenie gminy Krobia. Niestety, te plany wywołały protest okolicznej ludności. Z jakiego względu?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.