Niewielkie, lecz istotne komponenty identyfikacji wizerunkowej twojej firmy

Prowadząc własną firmę musimy wiedzieć, iż najważniejsze jest ułatwienie klientowi dotarcia do nas. Planując wielkie reklamy, albo działania w social media nie powinniśmy nie pamiętać o drobnych, ale nie mniej ważnych elementach.
kadr - mieszkanie
Opracowanie: Oto Polska Blog
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chcemy w tym tekście omówić pokrótce funkcję, jaką odgrywają różnego rodzaju tablice informacyjne.

Po pierwsze są to szyldy firmowe, jakie stanowią ważny element wizerunkowy każdej instytucji. To dobry sposób na oznaczenie naszej palcówki - sprawdź ofertę szyldów firmowych. Stanowią wizytówkę firmy, z tego powodu muszą być zaprojektowane oraz wyprodukowane z dużą starannością. Mogą być płaskie lub przestrzenne. Tworzy się je z rozmaitych materiałów. Bardzo gustowne są szyldy grawerowane albo wytapiane ze szkła. Istotne jest również mocowanie. Zależnie od powyżej wspomnianych parametrów mogą znacznie różnić się ceną. W przypadku szyldów z wydrukiem montowanych na zewnątrz budynku, muszą one zostać zabezpieczone przed szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Szyldy firmowe mogą być również podświetlane, prezentują się wtedy atrakcyjniej i są lepiej widoczne po ciemku. Te szyldy reklamowe podświetlone są zewnętrznym światłem, jakie również warto ciekawie zaprojektować. Nie powinniśmy zapominać, że w wielu miejscowościach może to podlegać akceptacji konserwatora zabytków. Z zabytkową architekturą świetnie harmonizują szyldy kute.

Zależnie od rodzaju działalności trzeba wybrać inny styl, bo inaczej będzie prezentować się szyld kancelarii prawniczej niż sklepu z zabawkami.

Kolejne tematy

Kopalnia kruszyw - czyli, jakie rzeczy jest potrzebne do zrobienia betonu

UE
Opracowanie: Włodarzewska S.A.
Na podstawie danych z: Włodarzewska S.A.
Jakie rodzaje kruszyw bywają potrzebne do utworzenia dobrego betonu? Skąd wziąć tego rodzaju kruszywo? Czy istniej możliwość je wynaleźć wszędzie? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Wbrew pozorom, by stworzyć wspaniały beton, sam cement i woda nie starczą.


panorama - mieszkanie
Opracowanie: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Standardowo firma musi też mieć tabliczki na drzwi. Ich funkcją jest oznakowanie konkretnych pomieszczeń w biurze, też działów, lub całej firmy na przykład w biurowcu. Idzie o to, by klient łatwo znalazł właściwe miejsce. Muszą być wykonane z materiałów trwałych. Istotne, aby one także były częścią identyfikacji wizualnej firmy. Na ogół wykonawca oferuje dowolny wymiar. Nowoczesne technologie wykonania pozwalają na osiągnięcie interesujących wizualnych efektów, nawet jeśli użyte są tak zwykłe materiały jak PCW czy pleksja. Tabliczki na drzwi, chociaż są pozornie drobnym elementem, muszą być wykonane precyzyjnie i z dbałością o detale. Zobacz więcej na: drukxl.pl/.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.