Nie wyrzuć zepsutego zegara, bo całkiem możliwe, że da się go zreperować w warsztacie specjalisty

Teraz na regałach sklepowych mieści się tak wiele produktów, że ludzie nie poświęcają czasu, by coś naprawiać, ale po prostu wyrzucają to oraz kupują kolejne rzeczy.


Tymczasem w wielu przypadkach popsute przedmioty można zreperować i cieszyć się ich działaniem.


mieszkania
Opracowanie: Emiliano García-Page Sánchez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Zegarków nie brakuje, czy naprawa zegarka jest dzisiaj opłacalna?


Mimo, że porę dnia można sprawdzać na komórce nadal sporo osób nosi zegarki. Dodatki tego rodzaju można dzisiaj zakupić bez najmniejszego kłopotu w salonach jubilerskich. Kiedy zegarek ulega zepsuciu mało kto podejmuje wyzwanie, aby go naprawić, przecież tak łatwo da się kupić nowy czasomierz! Naprawa (allserwis-naprawa.pl) zegarka może okazać się nieopłacalna, jednakże w każdym przypadku trzeba to sprawdzić (http://www.naprawiamyzegarki.pl/). Czasami posiada się wyjątkowy zegarek, jak przykładowo pamiątkę rodzinną, a takiego przedmiotu szkoda wyrzucić lub trzymać bezużytecznie. Lepiej dostarczyć go do zegarmistrza i sprawdzić, czy można go naprawić.


inwestor
Opracowanie: itupictures
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Serwis zegarków znajdziesz w każdym mieście!


To prawda, że sklepików prowadzonych przez zegarmistrzów jest coraz mniej, ale wciąż działają. Można je napotkać w mniejszych oraz większych miejscowościach. Serwis zegarków to optymalna alternatywa, kiedy ma się popsuty zegarek, albo chce się wymienić baterię. Do tego w tego typu serwisach realizuje się również prace związane z usterkami mechanicznymi, jak choćby zerwany pasek albo łańcuszek bądź potłuczona szybka (pod tym adresem bez problemu zdobędziesz pomoc).


Kolejne tematy

Przestrzeganie właściwych rozporządzeń BHP

LED
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zgodnie z regulacjami, każdy pracodawca ma obowiązek utworzenia w własnym zakładzie pracy działu BHP. Jeżeli angażuje mniej aniżeli 100 osób, ma możliwość zaangażować firmę zewnętrzną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.