Niby jedynie karton, a jednakowoż jakie czyni cuda. Sprawdź w jak wielu sytuacjach pomocne są wyroby z kartonu

Opakowania wykonane z kartonu to najczęściej używany, a równocześnie najtańszy sposób wzmocnienia przesyłki. Prosty kształt i przydatne cechy mechaniczne zapewniają właściwe bezpieczeństwo wysyłanego przedmiotu. Należy jednak zdać sobie sprawę, że transport towaru to nie ich jedyne zastosowanie.


ulotki reklamowe
Opracowanie: Charles Clegg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Są one również dogodnym miejscem na przechowywanie różnych przedmiotów, mogą też służyć jako opakowania na podarunki. Poza tym sprawdzają się w reklamie i promocji, działając jako standy reklamowe.

Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie coś unikalnego lub pragniesz, aby solenizant, który zaprosił Cię na zabawę zapamiętał Cię na długi czas, to pamiętać, że interesujące opakowanie, może zdziałać cuda. Ciekawy prezent i niezapomniany wygląd opakowania na pewno sprawią, że pozostaniesz w pamięci na długo. Właściwie dobrane opakowanie (www.frc.com.pl) z pewnością zaznaczy charakter podarku, w większości sytuacji jest wręcz niezbędne. Do wykonania opakowań i pudełek najczęściej wykorzystuje się tekturę falistą. Tego typu tektura nie tylko spełnia rolę przechowania, ale także ozdobną i logistyczną. za ich pomocą znacznie prościej jest przemieszczać czy rozprowadzać towar.

To jednakże nie wszystko, pamiętajmy w końcu o użyteczności na rzecz marketingu.W końcu ogromna część artykułów trafiających do nabywców lub sklepów umieszczona jest w pudełkach, w których wydrukowane lub wytłoczone jest logo wytwórcy. Znane standy promocyjne także zrobione są z tektury (http://www.segregatory.net/realizacje/standy-reklamowe.html). Każdego dnia możemy na nie trafić, szczególnie w dużych miastach. To łatwe, a równocześnie raczej najbardziej ergonomiczny sposób i rodzaj promocji. I to nie jedynie przy ruchliwej ulicy w dużym mieście, ale także na wszelkiego rodzaju targach. Ich rola jest zwabienie uwagi potencjalnych nabywców oraz zaprezentowanie oferty.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.