Nabyłeś starszy samochód? Zamontuj w nim klimatyzację

Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie samochodu z klimatyzacją było dla większości niepotrzebnym zbytkiem. Lecz współcześnie, kiedy na każdym kroku delektujemy się chłodnym powietrzem w gorące dni, zarówno w pracy jak i w zwykłym tramwaju, dlatego też w aucie pragniemy mieć tą opcję.


Niestety, jeśli nabywamy używany pojazd, niekiedy zdarza się, że nie jest on wyposażony w takie dobrodziejstwo.


samochody - malowidło
Opracowanie: JOHN LLOYD
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Sprawdź, jakie gry planszowe muszą być w Twojej kolekcji gier!

summoner wars
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Na podstawie danych z: ZnaneNieznane.pl
Nie masz pomysłu na długie, zimowe wieczory? Masz dość oglądania w kółko tych samych filmików i seriali? Postaw na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to znakomita ewentualność spędzania czasu wraz z własnymi przyjaciółmi.


Gdy jesteś laikiem w kwestii planszówek to warto rozpocząć od tych najprostszych i od tych, których tematyka głównie Cię pasjonuje.


Jednak i na to jest sposób. Współcześnie warsztaty zajmujące się elektroniką w pojazdach, proponują ciekawe cenowo alternatywy montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz pojazd w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji zobacz więcej także się znajdzie. Będziemy mogli spokojnie przemierzać drogi w upalne dni, bez potrzeby tworzenia słabego przewiewu z otwartych na oścież okien. Będzie to także bezpieczniejsza opcja, szczególnie na autostradzie, gdy kierowca prowadząc niezwykle prędko najlepiej skupi się na jeździe przy zamkniętych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak wielkim mieście żyjesz, inna będzie cena za tego typu świadczenie. Dodatkowo, w niektórych, bardzo wiekowych autach, zamontowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne. Jeżeli chcesz u siebie wprowadzić takie rozwiązanie, pierw odszukaj odpowiedni serwis, używając wyszukiwarki online. Pamiętaj, żeby zaznaczyć opcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z niedalekiej okolicy. Części wymagane do tej modyfikacji, takie jak wentylatory spal sprawdź na stronę albo nawet cewka sprężarki klimatyzacji, możesz kupić na własną rękę, jeżeli wiesz gdzie tanio znajdziesz używane części.


ewidencja
Opracowanie: Impassion Afghanistan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Klimatyzacja samOChodowa w dzisiejszych realiach to mus.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.