Na co można być narażonym ze strony zatrudnianych pracowników w czasie prowadzenia firmy.

Prowadząc swoją firmę nie można uniknąć zatrudniania jakiś osób. Pewnie większość z nich będzie rzetelna i uczciwa, lecz zdarzają się osoby, u których z tą rzetelnością bardzo różnie bywa.


http://www.eyecpolska.pl/zastosowania/etykiety/
Opracowanie: Linux Screenshots
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli będzie się to tylko objawiać to niewywiązywaniem się z powierzonych obowiązków, to pół biedy. Ale przytrafiają się sytuacje, kiedy pracownicy wykorzystują wyposażenie firmy do swoich potrzeb, na przykład korzystając w nieodpowiedni sposób z urządzeń biurowych albo samochodów. Dużym problemem są również kradzieże, a te niestety również zdarzają się dość często. Jeśli ktoś wyniesie do domu parę kartek papieru, to może wielkiego problemu nie będzie, lecz zniknięcie części czy urządzeń za kilka tysięcy odczuwalne już będzie. Z tego też powodu wielu przedsiębiorców zaczyna sięgać po zaawansowane sposoby kontroli swojego majątku, dzięki czemu ich interesy są lepiej ochraniane.


Kolejne tematy

Marketing afiliacyjny - to znaczy nowoczesne upowszechnianie produktów i usług.

sieć afiliacyjna
Opracowanie: Timm Schoof
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dobie współczesnych czasów, gdzie technologia jest na możliwie najwyższym poziomie, na rynku dominuje rewolucja. Mnóstwo firm proponuje różnego rodzaju projekty internetowe, jakie ułatwiają właścicielom pracę w firmie.


Początkowym z nich istnieje tzw.


system wizyjny
Opracowanie: Darron Birgenheier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


podnośnik
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jednym z często wykorzystywanych rozwiązań jest system wizyjny. Złożony on jest z kompletu kamer umieszczonych w wybranych miejscach, oraz Urządzenia do archiwizacji nagrań (systemy wizyjne na eyecpolska.pl). W wielu przypadkach takie systemy są jeszcze obsługiwane przez ludzi z ochrony, którzy na dużych ekranach mają podgląd na wszystko, co się dzieje na danym terenie. W razie konieczności można do takich nagrań sięgnąć i dokładnie sprawdzić, co się wydarzyło.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.