Możliwości jakie daje portal podatkowy

Podatki powinniśmy płacić wszyscy. Już z początkiem każdego roku ruch w US staje się coraz większy. Jednak obecnie posiadamy inne możności, kiedy bez wychodzenia z domu możemy rozliczać się z fiskusem.
obliczanie podatków
Opracowanie: Dave Dugdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Takie możliwości zapewnia portal podatnika. Jest to intuicyjny, efektywny i łatwy w obsłudze system teleinformatyczny administracji podatkowej, wspierający podatników w prawidłowym wypełnianiu zobowiązań skarbowych - przejdź to artykułu. Wykorzystywać go zdołają wszyscy. Portal wchodzi w skład serwisu Ministerstwa Finansów i komponuje się z dwóch elementów, części ogólnodostępnej i po zalogowaniu na własne konto. Część ogólnodostępna portalu obejmuje informacje które dotyczą poszczególnych podatków, także gwarantuje przekazywanie deklaracji podatkowych przez internet.

Kolejne tematy

Zwiększająca się popularność diet pudełkowych – czyli w jaki sposób jeść zdrowo kiedy nie posiada się wystarczająco dużo czasu

catering w łodzi
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
Obecnie obserwuje się rosnącą liczbę osób, które pragną być bardziej świadome tego, co jedzą i jak wybrana dieta wpływa na organizm. Jaka jest przyczyna zwiększającej się świadomości? Temat zbilansowanej diety oraz dbania o własne zdrowie jest ogromnie popularny i promowany przez media – gazety lub programy, w których podawane są przydatne informacje, czy też ciekawostki namawiające do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych.


Wiele osób jednak, dowiadując się, że zbilansowana dieta winna być skomponowana z 5 posiłków dziennie, szybko się poddaje – przy aktualnym szybkim tempie naszej codzienności, niezwykle trudno jest znaleźć czas dla siebie, a co dopiero na sporządzenie posiłków, które będziemy mogli zabrać ze sobą do pracy czy też na uczelnię.


Znajdziemy tam również jakiekolwiek dane (sprawdź to koniecznie) które dotyczą wypełniania obowiązków podatkowych, terminarz z ważnymi terminami, czy kalkulatory. Kalkulatory pomagają pozyskać, czy też zatwierdzić dane - więcej w tym serwisie - nieodzowne do zgodnych rozliczeń podatkowych. Kalkulatory dopełniają wyliczeń na podstawie wpisanych danych, przy uwzględnieniu praw obowiązujących przepisów prawa - artykuł.

Po zalogowaniu na osobiste konto można wypełnić i wysłać zeznanie podatkowe pit 2016. Logowanie na portalu umożliwia nie tylko przesyłanie zeznań bezpośrednio ze swojego konta, ale także pozwala na internetową komunikację z administracją skarbową.

podatki
Opracowanie: David Besnette
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Portal mieści również informacje i broszury przydatne i ważne dla płatników rozliczających się drogą elektroniczną, oraz informacje o najnowszych rozwiązaniach technologicznych wprowadzanych w systemie e-Podatki - tutaj.
04-07-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.