Leasing, a zarządzanie flotą - czyli, rozwijająca się przedsiębiorstwo na rynku leasingu oraz samochodzików

Co to jest leasing? Na jakiej rzecz może polegać zarządzanie flotą? To wszystko oraz jeszcze więcej przeczytasz w naszym felietonie!


Leasing Katowice to nic innego jak zawarcie umowy między finansującym (Leasingodawcą), a tak zwaną "drugą stroną" (korzystającemu, albo leasingobiorcy), na zasadzie "wypożyczenia" albo w inny sposób - "najmu" danej rzeczy do użytkowania przez leasingobiorcę.


Powstało kilka rodzajów leasingu: bezpośredni i pośredni, operacyjny, finansowy, konsumencki, czy tak nazywany "zwrotny". W Katowicach powstało parę przedsiębiorstw leasingowych (www.kaizenfleet.pl/oferta/finansowanie-floty/), z których należy na daną chwilę skorzystać. Zamieniając temacik, poruszymy w tej chwili wspomniane wyżej "zarządzanie flotą"...


leasing katowice
Opracowanie: Joe Loong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ekonomicznym sposobem na oszczędzanie wewnątrz firmie bywa zarządzanie flotą pełna oferta na www.kaizenfleet.pl. Polega ono na tym, że do pojazdów (które są ową flotą), wciskamy system procedur, które posiadają wpływ na tak nazywane "funkcjonowanie parku samochodowego". Istnieje możliwość tego typu procedury wcisnąć samemu, jednak jeden błąd oraz istnieje możliwość być zupełnie w inny sposób niż planowaliśmy. Należy w tego typu wypadkach sięgnąć po pomoc do fachowców, albo skorzystać z programików, które naszym osobom pomogą "wejść" w to wszystko.


Kolejne tematy

Sprzedawanie gazu - a więc, parę słówek na temat najbardziej ważnych dostawców gazu w Polsce

sprzedaż gazu
Na podstawie danych z: flickr.com
Rozmyślasz nad tym, jacy powstali w Polsce dostawcy gazu? Wewnątrz pisanym dzisiaj felietonie przybliżymy Tobie ich, napisawszy o nich kilka słów, byś miał chociaż malutkie pojęcie, z kim podpisujesz kontrakt na gaz!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.