Oryginalne projekty domów nowoczesnych stają się dziś obiektem zainteresowania ze strony klientów stawiających na wygodę

Mieszkanie w stuletnim domu z pewnością ma swoje zalety, lecz nie zawsze odpowiada potrzebom współczesnych lokatorów. Stąd ci, którzy pragną się wyprowadzić z takiego lokum dokładnie analizują projekty zamieszczone w sieci, czasopismach branżowych albo po prostu zlecają architektowi wykonanie indywidualnego planu.

Pianka poliuretanowa – alternatywa dla styropianu i wełny mineralnej

Izolacje natryskowe robią się coraz to bardziej popularne w Polsce. Podyktowane to jest dużą skutecznością pianki porównując inne surowce izolacyjne. Decydując się na izolację z pianki poliuretanowej można liczyć w przyszłości na dużą obniżkę wydatków przeznaczonych na utrzymanie budynku, hali albo innego obiektu. Jest to logiczne, dla przykładu jeżeli ogrzanie domu o przeciętnej powierzchni 160m2 na rok będzie nas kosztowało ok. 3000zł, a decydując się na docieplenie poddasza pianką poliuretanową można zaoszczędzić 1000 zł to z całkowitą pewnością dobrze jest wybrać izolację natryskową pianką.