Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, kolejny temacik z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Czym jest konsulting IT i na czym polega? A kształtowanie procesów biznesowych? Czym to dokładnie jest oraz czy ma się to w jakikolwiek sposobność do Konsultingu IT? Te wszystkie rzeczy a także jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Odpowiadając na zaczynające pytanie we wstępie, a więc: co to jest konsulting IT oraz na czym polega? - odpowiedź jest nie tak ciężka, jakby się mogło zdawać.
Streetowe oblicze kobiety Anataki
Opracowanie: Anataka
Na podstawie danych z: Anataka


Konsulting IT, potocznie nazywany Doradztwem Informatycznym a w rozwinięciu Konsultingiem Informatycznym, bywa tak nazywaną "działalnością usługową", która zajmuje się obszarem zastosowań technologii informatycznych - wybierany konsulting it. Jej zadaniem bywa projektować i planować systemy komputerowe, które złączają wszyściutkie elementy technologiczne (wewnątrz tego: osprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz technologie komunikacyjne, nie wspominając o szkoleniach dla użytkujących). Warto wspomnieć, że w Polsce Doradztwo Informatyczne jest zdominowane przez wielkie firmy IT o międzynarodowej skali.


odbicie - reklama
Opracowanie: Asta Adamonyte
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


modelowanie procesów biznesowych
Opracowanie: popofatticus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli może chodzić o modelowanie procesów biznesowych, to w jakikolwiek sposób nie ma w tym miejscu połączenia z Konsultingiem IT - http://softtutor.pl/portfolio_page/optymalizacja-procesow-biznesowych/. Dobrze jest jednak wspomnieć, czym bywa wspomniane modelowanie. Modelowanie - kliknij po szczegóły - procesów biznesowych (które po angielsku brzmi business process modeling), to zbiór czynności, które to robią analitycy procesów biznesowych wewnątrz firmy.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.