Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, kolejny temacik z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Czym jest konsulting IT i na czym polega? A kształtowanie procesów biznesowych? Czym to dokładnie jest oraz czy ma się to w jakikolwiek sposobność do Konsultingu IT? Te wszystkie rzeczy a także jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Odpowiadając na zaczynające pytanie we wstępie, a więc: co to jest konsulting IT oraz na czym polega? - odpowiedź jest nie tak ciężka, jakby się mogło zdawać.


Streetowe oblicze kobiety Anataki
Opracowanie: Anataka
Na podstawie danych z: Anataka


Kolejne tematy

Boom szkoleniowy w Polsce – czyli rozwijanie kompetencji fundamentem sukcesu dla przedsiębiorstwa

szkolenia dla trenerów
Opracowanie: Goedeker's
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie odszukanie rzetelnie wykwalifikowanego człowieka do pracy stwarza pracodawcom nie małe kłopoty. Zdawać by się mogło, że duża konkurencja na rynku pracowniczym umożliwi błyskawiczne zamknięcie procesu rekrutacji i skupienie się na realizacji celów biznesowych.


Konsulting IT, potocznie nazywany Doradztwem Informatycznym a w rozwinięciu Konsultingiem Informatycznym, bywa tak nazywaną "działalnością usługową", która zajmuje się obszarem zastosowań technologii informatycznych - wybierany konsulting it. Jej zadaniem bywa projektować i planować systemy komputerowe, które złączają wszyściutkie elementy technologiczne (wewnątrz tego: osprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz technologie komunikacyjne, nie wspominając o szkoleniach dla użytkujących). Warto wspomnieć, że w Polsce Doradztwo Informatyczne jest zdominowane przez wielkie firmy IT o międzynarodowej skali.

Czy nie myślisz, że informacje na przedstawiany wątek możesz znaleźć też na odmiennym portalu? Naturalnie, że tak - wejdź tu, a przeczytasz tam sensowny serwis www (http://www.teamoffice.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=54&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=1).

/J]

odbicie - reklama
Opracowanie: Asta Adamonyte
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


modelowanie procesów biznesowych
Opracowanie: popofatticus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli może chodzić o modelowanie procesów biznesowych, to w jakikolwiek sposób nie ma w tym miejscu połączenia z Konsultingiem IT - .

Podobała Ci się nasza informacja z serwisu (http://www.groszyk.com.pl/pl/inspiracje/)? Jest nam bardzo miło. Oczywiście chcemy zaprosić Cię do lektury nowego wątku o zbliżonym temacie.

Dobrze jest jednak wspomnieć, czym bywa wspomniane modelowanie. Modelowanie procesów biznesowych (które po angielsku brzmi business process modeling), to zbiór czynności, które to robią analitycy procesów biznesowych wewnątrz firmy.


Posiada to na celu sprecyzowanie, jak działa dana organizacja (jest to tak nazwany stan AS-IS) oraz może określić docelowy sposób postępowania (a więc tak zwane procesy TO-BE). W jaki sposób sama nazewnictwo mówi, chodzi o przedstawienie modelu procesu (najczęściej graficznemu).
30-05-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.