Jeżeli zamierzasz przyjechać do Legnicy, dowiedz się, co interesującego tutaj odkryjesz i w jakim miejscu będziesz mógł wykupić nocleg.

Jeśli zamierzasz wpaść do Legnicy na kilka dni przed wyruszeniem w trasę powinieneś wyszukać odpowiednie miejsce, w którym przenocujesz. Przekonaj się, co oferuje Ci to fantastyczne miasto w tym obszarze i co na Ciebie tutaj czeka.

Legnica
Opracowanie: Serge Bystro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli jechać, to tylko do Legnicy!
Legnica to miasto natury. Jest ona sławna z uwagi na urokliwe obrazy przyrody, które zobaczysz, gdy zdecydujesz się tu przyjechać. W centralnej części miasta rozprzestrzenia się spory park, który ma aż 50 hektarów! Jeżeli przybędziesz do Legnicy w gorące dni lata, chwile po przybyciu, będziesz mógł odpocząć w cieniu legnickich drzew. Park jest także fantastycznym miejscem na długie oraz błogie spacery. Zobacz również: (Noclegi w Hotelu przy Baszcie)

Musisz wiedzieć, że ten unikalny obszar zieleni jest starannie uporządkowany i doskonale zagospodarowany. Jeśli jesteś wielbicielem przyrody z pewnością odwiedzisz legnickie platany, pochodzące nawet z przełomu XIX i XX wieku. Zobaczysz tam sporo gatunków i rodzajów drzew jak również krzewów. Takie samo bogactwo zieleni znajdziesz także w Lasku Złotoryjskim, położonym w południowo-zachodnim rejonie miasta.

Kolejne tematy

Zadbaj o swój wygodny wóz

regeneracja tylnej belki
Opracowanie: Umberto Brayj
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Istnieją popularne rodzaje aut, jakie cały czas służą swoim właścicielom. Musimy oczywiście o nie się troszczyć, aby zawsze spełniały swoje istotne zadania.


Legnica to nie tylko fantastyczna przyroda. Gdy zawitasz do tego szczególnego miasta powinieneś obowiązkowo zobaczyć zabytki. Wybrane z nich pochodzą jeszcze ze średniowiecza. Najbardziej wiekowy jest Zamek Piastowski z kaplicą oraz kościół Marii Panny i św. Piotra i Pawła (aktualnie katedra). Niesłychanie stare są również pozostałości murów obronnych. Ponadto zobaczysz tu barkowy kościół św. Jana z kolegium jezuickim oraz Akademię Rycerską.


Jak znaleźć dobry nocleg w Legnicy?
Jeżeli zechcesz spędzić w Legnicy kilka dni, powinieneś wcześniej zapewnić sobie miejsce do spania. Sprawa jest niesłychanie prosta. Wszystko jest uzależnione od zasobności Twego portfela i Twych wymagań. Możesz zdecydować się na hotel lub hostel - przenieś mnie do strony. Możesz także zatrzymać się w schronisku. Autor: http://hotelprzybaszcie.pl/pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.