Jako właściciel przedsiębiorstwa musisz budować poprawne relacje zarówno z klientami i pracownikami

Myślisz nad cechami, które muszą charakteryzować sprawiedliwego dyrektora? Powinien on być głównie uśmiechnięty, pewny siebie, a zarazem asertywny.


Nie ulega kwestii, iż co poniektóre cechy przypisane są do konkretnych przedsiębiorstw, zatem jednoznacznie trudno odpowiedzieć na to pytanie.programylojalnosciowe.pl


Nie ulega jednak wątpliwości, iż relacje z robotnikami winny być jasne i ewidentne. Nikt nie pragnie pracować na stanowisku, gdzie zajmuje się wszystkim i niczym. Dlatego posiadacz winien porozmawiać z każdym zaangażowanym osobiście , a także wyjaśnić czego będzie od niego oczekiwał. Jeżeli chcemy, żeby nasi robotnicy byli zmobilizowani i chętni do pracy to musimy załatwić im wyjątkowe motywacyjne programy, jakie wdrażane są w coraz więcej ilości placówek. Każdy z nas lubi być ceniony za swoją żmudną pracę, w związku z tym podarowanie teamowi karnetu na siłownię czy biletów do teatru będzie bez wątpienia najlepszym wyborem.


Dobry zarządca nie może też zapomnieć o swoim kliencie, w związku z tym marketing relacji nie może mu być obcy. Jeżeli podejdziemy do klienta z uśmiechem, znając jego imię i nazwisko to możemy natychmiast odczuć to, że delikwent obdarzył nas zaufaniem. Musimy budować odpowiednie relacje z każdym, gdy pragniemy, żeby taka osoba nas polecała innym.


dostawa
Opracowanie: John Kraus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Sprawdź które kątowniki oraz pręty będą potrzebne w czasie budowy domu

stal
Na podstawie danych z: pixabay.com
Konstruowanie domu jednorodzinnego jest czasochłonnym przedsięwzięciem, jednakże każdy z nas śni o tym, żeby mieć własne M. Jeśli i my jesteśmy na etapie organizowania tego typu budowy to już teraz winniśmy rozważyć to czy dzierżawimy firmę budowlaną czy planujemy wszystko zrobić samodzielnie z pomocą naszych krewnych. Jak wiadomo, praca pójdzie zdecydowanie szybciej kiedy zaangażujemy wyspecjalizowaną załogę, jednak będzie nas to kosztować więcej funduszy.


Rozumie się samo przez się, że bycie dyrektorem dużego oddziału to nie tylko radości i gratyfikacje.


Będziesz musiał zmierzyć się z różnymi trudnościami i rzeczami, które nie zawsze będą sprawiać Ci frajdę. Pamiętaj tymczasem o tym, iż z prawie każdej opresji można wyjść cało, nie szkodząc innym ludziom. Autor:
11-07-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.