Jakie przeznaczenie ma w obecnych czasach ekran led?

Równocześnie ze wzrostem innowacyjnych technik, podobnie jak tej w dziedzinie reklamy rozpoczęto wykorzystanie coraz to nowszych i niezwykle barwnych możliwości jej przekazywania. Poza tym parę wieków temu używano tylko reklamy telewizyjne, radiowe oraz reklamę zewnętrzną na przystankach autobusowych i pojazdach komunikacyjnych.
Dawniej owe sposoby przemawiały do możliwych klientów. Aktualnie sporo uległo zmianie. Człowiek jest niebywale wybredny, gdyż bezproblemowość dostępu do produktów nie tak jak w PRL-u jest ogromna. Parę dekad temu czekało się w kilometrowych kolejkach, by zakupić pralkę jak i lodówkę. Dziś udajemy się do sklepu lub
billboardy
Opracowanie: Azchael
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
szukamy w sieci oraz jesteśmy w stanie wybierać wśród setek typów. I właściwie dzięki tak wielkiej powszechności typów a także towarów tak kluczową rolę pełni reklama. Z racji tego domy reklamowe przeganiają się w pomysłach w jaki sposób zainteresować przypuszczalnych nabywców do nabycia produktów właśnie przez nich promowanych. I tak ostatnio niebywale popularny stał się ekran led. Taki ekran to ogromny (wielkoformatowy) wolnostojący nośnik reklamy. Jest on wytworzony z ogromnej sumy kolorowych diod led, jakie w czasie puszczania reklamy stanowią wyjątkowo efektowny oraz emocjonujący możliwość przekazu treści. Za pomocą innowacyjnej technologii, w której wyprodukowane są diody a także sposób ich podłączenia w telebim owy powinien działać 24 godziny na dobę. Działanie takiej reklamy można zobaczyć dla przykładu tu: daily motion.


Kolejne tematy

Idealny sposób reklamowania ważnych imprez kulturalnych.

telebim reklamowy
Opracowanie: Peter Cartledge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy, kto organizuje jakieś wydarzenie przede wszystkim chce, by wypadało ono jak najlepiej w porównaniu do innych. Szczególnie, jeśli event odbywa się pierwszy raz. Wówczas również trzeba posiadać na uwadze to, by każde to zdarzenie zostało skutecznie rozreklamowane. Tylko tak przecież będzie się o nim miała szansę dowiadywać duża liczba osób, jakie zjawią się na danej imprezie.

Tak świecący ekran led , dzięki wykorzystaniu funkcji pixelbis wytwarza spójny obraz, dzięki czemu dobrze przykuwa uwagę. Taka forma reklamy świetlnej to niebywale dynamicznie zmieniający się i w całej palecie barw obraz, który dociera do bardzo dużej rzeszy konsumentów. Dane monitory led możemy umiejscowić w miejscach, w których jest duże natężenie ludzi. Takie miejsce to np. ekran led grodzisk mazowiecki 11 listopada.Tymi miejscami będą drogi prowadzące do dużych miast, drogi krajowe oraz międzynarodowe a także miejsca w centrum dużych miast. Reasumując: wraz ze wzrostem dostępności różnego typu towarów rozpoczęto bardzo dużo kasy wkładać w reklamę. Tradycyjna reklama dzisiaj nie jest dostateczna, dlatego poszukiwano nowoczesnych jej form i tak zaistniała reklama na ekranach ledowych.
25-02-2015
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.