Jaką funkcję odgrywa mystery schopper oraz jakie są jego zadania?

Mystery shopper, to innym sposobem tajemniczy Konsument, jaki jest wysyłany do sklepu w celu przetestowania jakości i poziomu obsługi, oraz także sprawdzenia pojedynczych usług oraz towarów. Praca w charakterze tajemniczego Konsumenta jest pracą niesłychanie intrygującą oraz zróżnicowaną. Jednego dnia możesz na przykład zjeść obiad w eleganckiej restauracji, zaś następnego udać się do baru szybkiej obsługi czy też sprawdzić poziom obsługi w banku albo w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w jakiej każdego dnia robi się coś innego.

Tajemniczy klient
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/
Naturalnie nie znaczy to, że praca jest lekka i łatwa. Jako mystery shopper trzeba się wykazać dokładnością i rozwagą, potrzebnie należy być też dyskretnym, tak aby nikt nie domyślił się co tak właściwie robimy - www.secretclient.com/mystery-shopping-shopper.html. Po sprawdzeniu konkretnej posługi, towarów albo sprawdzeniu jakości obsługi Konsumenta, starannie trzeba wypełnić formularz, w jakim znajdują się rozmaitego typu pytania. Jako mystery shopper trzeba zwracać uwagę na składniki oraz detale oraz starać się zachować w pamięci jak najwięcej ważkich informacji. Im więcej szczegółów zapamiętamy, tym lepiej odpowiemy na pytania mieszczące się w formularzu, co naturalnie przedkłada się na nasze późniejsze honorarium. Czytaj też http://www.secretclient.com/badania-satysfakcji-klientow.html.


Kolejne tematy

Wypożyczalnia mebli Warszawa – nietypowe rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie na przykład na planie filmowym

para na planie filmowym
Opracowanie: Susanne Bier
Na podstawie danych z: VIVARTO
Będąc na planie filmowym regularnie napotykamy rozmaite problemy. Wynika to z różnych czynników, takie jak np. warunki pogodowe, których nie można przewidzieć. Oprócz tego pamiętajmy o tym, że w tworzeniu filmu udział biorą po pierwsze ludzie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.