Jak wielkie pieniądze krążą w Internecie?

Żaden człowiek nawet nie wyobraża sobie co zdołałby zakupić za sumę trzech miliardów dolarów. Gdy obywatele przyzwyczajeni są do pobierania aplikacji komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, posiadacz portalu FB taką sumę zamierzał zapłacić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili ofertę.

youtube
Na podstawie danych z: pixabay.com
A co w ogóle miało być towarem kontraktu? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje fotografie zaraz po ich przesłaniu. Zapowiada się intrygująco, prawda? Jeżeli dodamy, iż serwis ranking snap łączy w sobie dużą ilość stu milionów użytkowników, sprawa stanie się trochę bardziej przystępna. Tak, potężna jest chęć sprzedawania swym odbiorcom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały parę lat temu komunikator internetowy, jaki ma wielką liczbę odbiorców. Przesyłają one wzajemnie przeszło siedemset milionów zdjęć dziennie. Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje także okazję przesyłania pomiędzy odbiorcami plików video oraz funduszy. Program jest dostępny także na telefony komórkowe, dzięki czemu można by korzystać z takiego świadczenia w dowolnym obszarze oraz o dowolnej porze.

Podobnie ogromną popularność ma w Internecie portal YouTube w Polsce, który jednak jest nieco bardziej popularny niż Snapchat Polska. Jak mnóstwo użytkowników wie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, którymi mogą być przykładowo obrazy filmowe z wakacji, klipy czy przykładowo filmy dokumentalne - polski youtube.


Kolejne tematy

Nocowanie w Rzeszowie - sprawdź gdzie trzeba się zatrzymać

Rzeszów
Opracowanie: Kamil Świdrak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W Polsce istnieje świetnie zorganizowana baza noclegowa. Tak, więc, kiedy wyruszamy do większego miasta nie musimy z niesamowitym wyprzedzeniem rezerwować dla siebie pokoju w hotelu. Chyba, że w danym terminie jest organizowana w tej miejscowości większa impreza, wtedy lepiej z jakimś wyprzedzeniem rezerwować dla siebie pokój.

YouTube w Polsce zezwala także zaistnieć w Sieci różnym posiadającym ciekawą pasję osobom. Serwis przynosi okazję zamieszczania tzw.

Przeczytaj więcej porad na stronie (http://akademiaruchu.com.pl/zajecia-jogi/ashtanga-yoga/) - rzucą nowe światło. Nie obawiaj się - one dotyczą pokrewnej problematyki, więc również Cię zabsorbują.

kanałów rzeczowych, na których właściciele prezentują różne wiadomości. Na YouTube w Polsce odnajdziemy zatem kanały dotyczące kosmetyki, przeszłości, filmów, itd..
08-07-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.